موضوع: دكتر فروغ شادانلو: + اظهار نظر

صفحه 1 از 700  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 2 مهمان
شقايق پست ها : 42عضویت:1387/7/26
1387/7/26 - 11:06 عصر
سلام به همه مامانهاي گل و عزيز:
من مي خوام يه پزشك خوب رو بهتون معرفي كنم.عمه من بعد از پانزده سال نذر و نياز و نازايي بلندمدت، زماني كه تقريبا نااميد از زايمان شده بود پيش خانوم دكتر فروغ شادانلو در بيمارستان تهران كلينيك رفت...
بچه ها، چه دكتري...عالي.مهربون، دقيق، با انرژي و خيلي خيلي انرژي مثبت به عمه ام دادن و بالاخره نازايي ايشون رو درمان كردن و عمه من كه متولد 1345 بودن در 40 سالگي (اوايل سال گذشته) زايمانش رو به صورت سزارين با موفقيت انجام داد.انقدر ما اين خانوم دكتر رو دعا كرديم كه حد نداره.باورتون نمي شه بعد از بيست سال چه حس شيريني به همه دست داده بود.مي خوام تلفن و آدرس اين خانوم دكتر رو بدم كه اگه احيانا كسي با مشكل مشابه وجود داره يا نااميده يا دكترش رو دوست نداره و باهاش راحت نيست يا از سزارين مي ترسه يا هرچيز ديگه...بهش مراجعه كنه.
شماره:88716727
آدرس:خيابان قائم مقام فراهاني-بيمارستان تهران كلينيك
و ايشون هر روز بيمار چكاپ مي كنن و مهمترين ويژگيش در دسترس بودنشه.طوري كه عمه من كه در روز 27 اسفند به پزشكش نياز ضروري داشت ايشون خودش رو سريعا رسوند.
عاليه...خلاصه.لطفا اگه كس ديگه اي پيش ايشون تجربه داشته بهم بگه/
مامي آرميتا پست ها : 1340عضویت:1387/9/12
1388/4/7 - 9:18 صبح
سلام دوستاي عزيزم .... حال و احوال هميگتون چطوره ؟ ... ميدونم اين روزها همه از هم تقريبا بي خبر بوديم ... ولي خدا را شكر كه دوباره سايت باز شد و باز هم دوستان دور هم جمع ميشوند .... منم شكر خدا بهترم و ويار و تهوعم كمتر شده .... گاهي در پهلوي چپم احساس ميكنم مثل نبض ميزنه ... مامانم ميگه اينا تكوناي بچه است كه حالا برات خيلي محسوس نيست .... چهار ماهم تموم شده و وارد ماه 5 شدم ... نميدونم چرا مثل خيلي ها هنوز تكونهاي شديد بچه را حس نميكنم ... به هر حال اميدوارم كه همه چيز روبراه باشه ... جواب آزمايش خونم امروز آماده ميشه كه بعد از گرفتن حتما ميرم پيش خانم دكتر شادانلو تا ايشالله بتونم صداي قلب ني ني ام را يه بار ديگه بشنوم ... برام دعا كنيد همه چيز روبراه باشه .... خب عزيزاي من همتون را فعلا به خدا مي سپارم و اميدوارم كه هر چه زودتر باخبر بشيد كه سايت باز شده ..... بوسسسسسسسسسس
هليا پست ها : 152عضویت:1387/2/3
1388/4/7 - 1:01 عصر
سلام به همه دوستان خوب و نازنينم،

كوچولوي ماماني عزيزم؛ خيلي خوشحالم كه حالت بهتر است اميدوارم كه هر دوتون اين ايام باقي مانده را به خوبي و خوشي و سلامتي بگذروني. منظور از آزمايش خونت همون است كه جز آزمايشات ژنتيك است يا آزمايش ديگري است؟

دوستان عزيزم اميدوارم كه دوباره بتونيم اين تاپيك رو همانگونه كه آميتيس عزيزم قبلا در پست هايش گفته بود بتونيم دوباره با همون جو پر انرژي و شادش ادامه دهيم و به همديگه اميد و احساس خوب بدهيم مخصوصا كه دوستان زيادي از ما باردار هستند. خيلي دلم براي همه تون تنگ شده لطفا سر بزنيد... منتظريم...
شيلا پست ها : 92عضویت:1388/2/1
1388/4/7 - 1:24 عصر
سلام به همه دوستاي گلم

خوشحالم كه سايت دوباره راه افتاد.زايمان منم داره نزديك ميشه و اگه خدا بخواد تا دو هفته ديگه ني ني منم بدنيا مياد.اين روزا داره سخت ميگذره و هر دفعه يك جايي از بدنم درد داره ،براي همه مامانا دعا كنيد كه به خيري بگذره

مرجي پست ها : 3564عضویت:1387/9/11
1388/4/7 - 1:41 عصر
آخخخخخخخخخخخخ جون ...ني ني سايت باز شد !! چقدر دلم تنگ شده بووووووووووووووود!!!
خوبين بچه ها/؟؟؟
شيلا جون منم اينقدر همه جام درد ميكنه كه ديگه داره اشكم در مياد !! همش به شوشو قر ميزنممممممممممممم....كي تموم ميشهههههههههههه..من يه ماه ديگه دارمممممممممممممم....سزارين ميكني؟
كوچولوي ماماني و هلياي عزيزم ...خوبين ؟؟ دلم تنگ شده بود ...راستي بچه ها كلوپ خصوصي يادتون نره هاااااااااااا...اونجا رو درست كرده بودم كه همديگه رو ببينيم....در اولين فرصت عكسمو ميزارم....شما هم بزارين...نميخواد باحجاب باشه!! كسي نميبينه!!
شيلا پست ها : 92عضویت:1388/2/1
1388/4/7 - 4:59 عصر
سلام مرجي جان

والا منم به شوشو همش غر مي زنم ...... بعضي وقتا هم اشكم در مياد..... دكتر شادانلو گفت هفته 39 معاينه ميكنه ولي گفت چون ني ني درشته و سنم هم 35 احتمالا سزارين ميكنن
مرواريد پرستار پست ها : 1903عضویت:1387/11/22
1388/4/7 - 10:02 عصر
سلام به همه عزيزانم ،
اميدوارم خوب باشيد
بچه ها خيلي خوش حالم از باز شدن مجدد ني ني سايت ، تو اين يكي دو روز خيلي ناراحت بودم
عزيزان، من دارم چند روزي مي رم لواسان باغ خواهرم ، اون جا يه عروسي داريم. عروسي يكي از فاميلامونه و ما هم چند روزي مي مونيم ، زياد طولاني نمي رم ولي خب معلومم نيست كي برگردم. خيلي مراقب خودتون باشيد
اگه بتونم ميام سر مي زنم ولي لب تاب خرابه نمي تونم ببرمش ، احتمالاً هرمز يه كاريش مي كنه چون اونم بدون كامپيوتر نمي تونه زندگي كنه!!!!
قربون همتون ، اميدوارم همه تون خوب باشيد
سوگند پست ها : 711عضویت:1387/12/11
1388/4/7 - 10:07 عصر
سلام دوستان :
چه خوب شد كه دوباره ني ني سايت راه افتاد ، من چند روز بود كه در كمال نااميدي ديگه سر نميزدم به سايت ولي امروز به دلم افتاد كه درست شده و اومدم سر زدم و كلي خوشحال شدم.
مرجي ، مرواريد ،شيلا ، كوچولوي ماماني ، هليا ، آميتيس ، نيوشا و ... خوشحالم كه بازم مثل گذشته دور هم جمع مي شيم.
راستي ، مرجي زايمانت نزديكه،نه؟ بالاخره سزارين يا طبيعي؟
شلا جون اميدوارم به سلامتي سزارين بشي
براي همتون آرزوي موفقيت دارم
ونوس و مرواريد عزيزم ، سفر خوشي داشته باشيد
ونوسي رفتي اسپانيا ؟كي برميگردي؟ اومدي بايد كلي عكس واسمون بذاريا!
ونوس پست ها : 1161عضویت:1387/11/22
1388/4/7 - 10:16 عصر
سلام : اومدم خداحافظي ، من يه ماه نيستم! واي چه قدر سخته كه اين همه وقت ازتون خبري نداشته باشم ، تا اون موقع ني ني سامي هم بدنيا اومده!
ميام سر مي زنم بهتون ، بچه ها من پس فردا مي رم ، خواهش مي كنم اگر كسي چيزي از اونجا ميخواد تعارف نكنه و بهم بگه!
مرسي
دوستتون دارم ، مرواريد جونم سفر خوش بگذره ، تو عروسي هم مطمئناً خوشگلترينين!
سوگند پست ها : 711عضویت:1387/12/11
1388/4/7 - 10:20 عصر
ونوسي ، خيلي خيلي بهت خوش بگذره ، حتماً كانكت بشو و واسمون عكس بفرست و باهامون در ارتباط باش ، دل هممون تنگ ميشه عزيزم
بوس
1388/4/8 - 11:51 صبح
سلام به همه دوستان عزيزم،

مرواريد جون اميدوارم كه عروسي به شما و هليانه گل و هرمز خان و همسرگراميتون بسيار خوش بگذرد. جاي ما رو هم خالي كنيد و حسابي خوش بگذرونيد.

ونوس مهربونم؛ اميدوارم كه امتحاناتت رو با موفقيت طي كرده باشي و اينشاءالله سفر خوب و خوشي به اسپانيا داشته باشي سعي كن كه حسابي بهت خوش بگذره و دوباره با انرژي زياد به جمع دوستان و خانواده ات برگردي. خيلي مراقب خودت باش مي بوسمت ... خدانگهدار
مرجي پست ها : 3564عضویت:1387/9/11
1388/4/8 - 1:31 عصر
سلاممممممممممم ...واي دلم گرفت همتون دارين ميرين ددر؟؟؟!!

ونوسي خوش به حالت ..از اونجا حتما بياييييييييييييييا!!! ما دلمون ميتنگه ...سامي منم به دنيا مياد تا تو بياي اخيييييييييييييييي. !!
مرواريد جونم شما هم ميري؟؟ اي بابا!! زود برگردين ترو خدا ......منم حسااااااااااااس!! خوش بگذره

سوگند خانومي چطوري؟ دلم تنگ شده بود عزيزم..... من سزارين ميخوام ...ولي دكتر شادانلو فعلا تاريخ نداده ...
هليا خانوم خوبي شما؟
سحرمامان آويسا كوچولو پست ها : 2388عضویت:1387/5/5
1388/4/8 - 1:55 عصر
سلام بچه ها خوبيد من تازه اين تايپيك رو پيدا كردم چون دنبال يك دكتر خوب ميگشتم بچه ها من يك بار باردار شدم ولي متا سفانه بچه ام كه به دنيا اومد مشكل قلبي حاد داشت يكي از رگ هاي قلبش و ديواره بين دو بطنش تشكيل نشده بود و بعد از عمل بعد از 3 روز كه تو icu بود متا سفانه فوت كرد 27 روزش بود كه فوت كرد 27 ارديبهشت به دنيا اومد و 22 خرداد فوت كرد خيلي به منو پدرش سخت گذشت ولي خوب خدا صبرشو بهمون داد نمي دونم چي بگم فقط خدارو شكر ميكنم كه رفت چون بچم خيلي عذاب ميكشيد تمام بدنش از سرو امپول كبود بود بچه ها اگه تو ماه 2 يا 3 هستيد حتما حتما بريد اكو قلب از جنين بگيريد تو بيمارستان رجايي ميگيرن مشكل قلبي بچم شانسي بود دكترش گفت تازگي ها خيلي زياد شده و همه خانم هاي بار دار حتما واسه اتممينان خاطر بايد از جنينشون اكو قلب بگيرن اين بيماري هاي قلبي نه مادر زادي نه ارثي شانسي ممكن پيش بياد نه با سونو گرافي معمولي نه با 3 بعدي معلوم ميشه فقط با اكو بچه ها من تو اين 1 ماهي كه هر روز بيمارستان ميرفتم خيلي بچه ديدم همه نوزاد يكي قلبش بزرگ بود يكي قلبش كوچيك بود يكي بطن نداشت يكي دهليز نداشت يكي عوض يك رگ 5 تا رگ زياد داشت يكي كثل بچه من يك رگ كم داشت يكي قلبش سوراخ بود و........................اينقدر زياد بودن كه نگو به خاطر همين ميخوام تحت نظر يك دكتر خوب باشم هزينش واسم مهمه هزينه زايمانمو ميگم فكر كنم تو تهران كلينيك زياد بگيرن من اين هزينه زيادو ندارم بدم چون دوست دارم سزارين شم چون سر قبلي چون طبيعي بود خيلي درد كشيدم و حاضر نيستم دوباره طبيعي باشم فقط ميخوام تحت نظرشون باشم واسه زايمان ميرم بيمارستان دولتي تعريف خانم دكتر شادانلو از شماها شنيدم بايد برم پيششون بچه ها واسم دعا كنيد منم دوست خودتون بدونيد بازم ميام فعلا باي
مامي آرميتا پست ها : 1340عضویت:1387/9/12
1388/4/9 - 12:04 عصر
سلام به همه دوستاي گلم

ونوس جونم سفر به سلامت . ايشالله حسابي بهت خوش بگذره . مراقب خودت باش .. براي من يه كابوي بيار !!! منتظرم اساسي !!!! ( چشمك )

مرواريد جونم ايشالله به شما و خانواده هم عروسي خوش بگذره .. آخي هليانه جون اولين عروسي است كه داره ميره .. ازش تو عروسي عكس بگير و برامون بزار ... بهش بگو كم برقصه .. الهي قربونش برم .. راستي من اين روزا خيلي با ني ني ام حرف ميزنم ... بعضي اوقات كه تكونهاش را حس نميكنم ( البته نه اينكه لگد بزنه نه .. فقط در حد اين است كه در پهلوي چپم مثل اينكه نبض بزنه حسش مي كنم ) باهاش شروع ميكنم به حرف زدن و يهو مي بينم يه نبضي دوباره ميزنه و مي فهمم كه صدامو شنيده و بهم اينجوري جواب ميده .. آخ نميدوني چقدر اون لحظه با اين كارش حال ميكنم ... انشالله كه لحظات شيرين نصيب بقيه دوستاي گلم هم بشه و بزودي اونها هم به جمع مادران بپيوندند.

عسل بانو جون خيليييييييييي خوش اومدي دوست عزيزم . دكتر شادانلو نياز به تعريف ندارن .. خودتون كه رفتين مطمئنا متوجه حسنات ايشون خواهيد شد . آرزو ميكنم اينبار فرزندي سالم و صالح بدنيا بياريد . انشالله .

بقيه دوستاي گلم كجايند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1388/4/9 - 2:57 عصر
عسل بانوي جون؛
سلام عزيزم خيلي خوش اومدي. خيلي متاسفم از تجربه تلخي كه داشتيد اميدوارم كه خداوند با اهداي فرزند خوب و سالم و اهل به شما و همسر گراميتون پاداش صبر و اطاعت خودش را بدهد.
عزيزم در مورد اكوي قلب فكر نمي كنم معمول باشه كه دكتر زنان به همه خانمهاي باردار اين توصيه را بكند مگر اينكه سابقه اين مشكل را پدر و مادر يا فاميل درجه اولشان داشته باشند. در مورد ساير چكاپ ها همينطور . البته ممكنه اگر خود مادر بخواد چنين آزمايشي انجام بشه.
عسل عزيزم، من بارداري اولم منجر به كورتاژ شد .دكتر من هم خانم دكتر شادانلو است قرار است كه قبل از اقدام به بارداري يك سري آزمايش برام بنويسن كه از سلامت بارداري بعدي مطمئن بشن. شما هم در مراجعه به ايشون هر چي از سوابق بارداري اولتون هست از خودتون و يا نوزادتون براش ببريد. اميدوارم با عنايت خداوند و تبحر خانم دكتر اين بار، داراي فرزند خوب و سالم و باهوش و صالحي شويد . اينشاءالله.
مامان جونمي پست ها : 798عضویت:1387/3/30
1388/4/9 - 3:17 عصر
ببخشيد بچه ها يه سوال
بيمارستاني كه دكتر شادانلو كار ميكنن خصوصيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من ميخوام دكترم رو عوض كنم
از دكتر اقصي وقت گرفتم اما براي 15 شهريور وقت داده
به نظرتون شادانلو بهتره يا اقصي
دلم نميخواد دوباره دكتر عوض كنم
1388/4/9 - 3:19 عصر
درضمن اينم بگم كه پيش دكتر زن راحت ترم
به خاطر اينكه يه دكتر زن توي تيم دكتر اقصي هست ازش وقت گرفتم
ناني پست ها : 133عضویت:1388/4/9
1388/4/9 - 3:42 عصر
سلام ماماناي گل و خوبم
من تازه عضو سايت شدم.البته قبلش واقعا از خواندن مطالب مفيد شما استفاده بردم.حاصلشم اين بود كه با تمام وسواس زيادي كه دارم پس از كلي جستجو تصميم گرفتم دكتر شادانلو را انتخاب كنم.5شنبه اولين ويزيتم است.فكر مي كنم در هفته 6 بارداري هستم.من 38 سالمه و اولين زايمانم است.خدا رو شكر تا به حال كه مشكلي نداشتم دعا كنيد بتونم تمام اين مدت را با آرامش و سلامت طي كنم. خوشحالم كه اين سايت و شما دوستاي گل را پيدا كردم. :)
1388/4/9 - 3:46 عصر
ناني خانم اميدوارم و دعا ميكنم به سلامتي اين دوره خوب رو طي كني
منو هم دعا كن

ميتوني به سوال من جواب بدي
البته ببخشيد ها؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1388/4/9 - 3:49 عصر
نانييييييييييييييييييييييييييي
كوشييييييييييييييييي
صفحه 1 از 700  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: