2703
2553
سلام دوستان من از روز 19 پریود سینه هام بخصوص نک سینه هام درد میکنه امکانش هست حامله بشم؟ ؟کسایی که حامله شدند لطفا کمک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام دریا جون
برای درد سینه 2 احتما وجود داره به احتمال زیاد بارداری یعنی دعا می کنم قبل از قاعدگی هم درد میکنه به علت تغییرات هورمونی حالا من 2 آ می کنم باردار باشی
عزیزم الان چندمین روز پریودته ؟
منم فردا باید پری بشم خداکنه نشم کمی حالت تهوع دارم و سینمم کمی درد میکتنه
2714
ای بابا...چقدر زود نا امیدمیشی... الان برا قضاوت خیلی زوده...
بیبی چکهم هورمون HCG رو نشون میده...اما این هورمون روزای اول حاملگی پایین هست و بیبی چک و حتی آزمایش خون هم ممکن هست نشونش ندن...تو هر 24 ساعت دو برابر میشه...پس هر یک روز در بالا رفتنش و در نتیجه نشون داده شدنش در ادرار یا خون موثر هست...
من خودم روز 36 بیبیچک گذاشتم و مثبت بود...
من که نینینم خودش تصمیم گرفت دنیا بیاد...ولی امیدوارم تو که متظر واقعی اش هستی زود به نتیجه برسی...ولی عجله نکن نا امید هم هرگز نشو...
بعدش هم یه سه-چهار تا بیبی چک بخر تو خونه داشته باش...ضرر که نداره...البته من خودم خیلی مقاومت کردم که 5 روز بعد از عقب افتادن پری رفتم بیبی چک گرفتم.حالا تو ببین چه قدر مقاومت داری عزیزم...
یه چیز دیگه جواب مثبت بیبی چک 100% درست هست و جواب منفی اش خیلی مورد اعتماد نیست...یعنی تا پریود نشودی، نا امید نشو و بازم چک کن عزیزم...
من دعا می کنم برات...بوس
دریا جان برای من هم همین حدودا بود که شروع شد. شاید 2-3 روز دیر تر شما با توجه به اینکه دوره من 32 روزه است تقریبا من هم مثل شما بودم و الان ماه آخر بارداری هستم. البته من اصلا شک نکردم که باردار باشم و اصلا بی بی چک حتی به ذهنم خطور نکرد تا 3 روز بعد تاخیر در پریودی. در ضمن دردش هم برای من جوری بود که حتی زیر دوش هم آب بهش میخورد بدم میومد و فقط هم نوکش اینجوری بود. امیدوارم شما هم باردار باشید. لطفا اینجا خبر بارداریتون رو بزارید که ما هم خوشحال شیم.
2706