2737
2734
سلام ببخشید مجبور بودم این تاپیک رو بزنم چون خواهرم این مشکل رو داره و الان حسابی درد داره! میگه نمیتونم بشینم. قبلا چندسال پیشا رفت دکتر .بهش گفتن بهش نمیگیم بواسیر میگیم فیشر انال. نمیدونم کسی از شماها اطلاعی داره؟ کسی تا حالا عمل کرده؟ چند سالی بود این درد سراغش نیومده بود؟ چیکار باید کرد؟
من از دوره این بیماری و درداش اطلاعی ندارم ولی یکی ار اشناهامون عمل کرد و عمل سختی هم نبود البته چیزی که ما در ظاهرمی دیدیم خوب بود
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نلی جان نگران نباش.فیشر زخم آنال<مقعد>است که با همورویید<بواسیر> فرق داره.عملش سخت و طولانی نیست. تازه اگه قرار باشه عمل بشه. عصر همون روز مرخص میشه(معمولا).تا یه مدت باید رژیم پر فیبر داشته باشه.
2728
عزیزم خیلی ببخشید که راحت صحبت میکنم اگه اطراف مقعد زخم باشه با پماد آنتی هموروئید تقریبا خوب میشه ولی به شرطی که همیشه شکمش خوب کار کنه ولی اگه بیرون آمدگی داشته باشه و درد جدیدا دیگر عمل نمیکنن بلکه با حلقه این کار رو میکنن -در ضمن داخل آب گرم بشینه که خیلی خوبه
وای مرسی عزیزم چه اطلاعات خوبی
سایو جان به اندازه یک سانت -اینطور که میگه من که ندیدم!-بیرون زدگی داره .یعنی با حلقه درست میشه؟ حلقه چطوره؟ حلقه جریانش چیه...اگرچه میتونم حدس بزنم
سلام منم از تو حاملگیم موقع دفع درد مختصری داشتم ولی الان بیشتر شده الان دخترم 21 ماهشه تمام این مدت نمیدونم چرا واسه درمان احمال کردم الان موقه دفع کمی خون هم میاد و بسیار دردناکه نمیدونم باید پیش چه دکتری برم ممکنه کمکم کنید
سلام من در مورد بواسیر چیزی نمیدونم فقط میدونم دردناکه من تو دوران بارداری هم حتی یبوست نداشتم و تا حالا از این بابت اذیت نشدم خواهر شما احتمالا خیلی یبوست میشه یا ببخشید شکمش سفته من هم گاهی که میبینم علائم سفتی داره میاد سراغم از یه نسخه استفاده میکنم بهتون میگم چیه هم مغزی هم ضد کم خونی هم برا جنین خوبه هم خون تصفیه میکنه و هم ضد یبوست ولی زیاد بخورید مسهل میشه
2738
تخم یونجه رو پاک کنید بریزید تو اب خیس خورد بردارید پهن کنید رو پارچه نرم و خیس تا جوانه بزنه هر روزم اون دسمال روش رو با آب پاش خیس کنید نه که خیلی آب داشته باشه چون کپک میزنه بعد که این تخم ها جوانه زد اگه تونستید مزه اش رو تحمل کنید خوشتون اومد بریزید تو سالاد بخورید یا با جوانه چه چیزایی میپزند بلدید اگه درست کنید اگر مثل من خوشتون نیومد و خواستید مدت طولانی تری از جوانه ها استفاده کنید بزارید خشک بشن زود خشک کنید تا بو نگیرن کفک نزنن بعد آسیاب کنید یا تو هاون بک.بید من خیلی نرم نکردمشون هر وقت ماست یا سالاد میخورم میریززم توش تا الان یبس نشدم در صورتی که تو بارداری شایع هست
اگر خواهر شما مشکلش پیشرفته تره بهتره بره دکتر درمان کنه بعد نذاره یبس بشه این یونجه برا پیشگیریه در ضمن با عرض معذرت من شنیدم خانهایی که رابطه معقدی دارن بیشتر دچار بواسیر یا زخم میشن
نلی عزیز من دقیقا نمیدونم چیه ون من با یکی از دوستانم رفتم دکتر وقتی دکتر دید گفت بیا با حلقه برات در بیارم من فکر میکنم مثل حلقه ایی است که واسه ختنه استفاده میکنن البته اگر کسی یبوستش آنقدر شدید باشه که بیرون زده باشه دور آن قسمت گوشت اضافه رو حلقه میندازند تا بیوفته -ولی جریان حلقه درسته چون من خودم از دهن دکتر متتخصص گوارش شنیدم
من سالها این مشکلو داشتم و سال 76 جراحی کردم خیلی خیلی عمل سختی بود من با اینکه سزارین هم کردم ولی اصلا با هم قابل مقایسه نیستن چون عضویه که باهاش سر و کار داری. ولی به هر حال اگر لازم باشه بهتره زودتر عمل کنه مال منم با تشخیص فیشر بود که رفتم جراحی ولی بعد از عمل دکتر بهم گفت که هموروئید بوده اگر واقعا مشکلش فقط فیشر باشه احتمالا جراحیش به سختی هموروئید نیست. بهتره پیش دکتر جراحی بره که تخصصش انتهای روده بزرگ باشه دکتر بهنام اربابی بسیار دکتر خوبیه .
2706