2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نامزد داداشم خیلی حساسه رو این جور چیزا ، خودشون وقتی برای داداشم کادو میخرن اینقدر قشنگ و با کلاس و شیک میارنش که ما هم رومون نمیشه کادو ها رو ساده ببریم دنبال یه کار خوب میگردم که جبران کنم
چه خواهر شوهر خوبی.... شوهر من نه خواهر داره نه برادر. هرچند اگرم داشت شانس من میشد یه خواهر عقده ای که چشم دیدنمو نداره!!!! مامان باباشم که با دسته بیل فرقی ندارن. تو هر مناسبتی شوهرم اگه دستش خالی نباشه پول میذاره تو پاکت میاره....

رزیتا جون چیزهایی که باید ببرید آجیل کامل شب چله (همراه باسلوق و کاکائو) بعلاوه ی میوه بعلاوه ی هندوونه و بعلاوه ی یک کادو که میتونه طلا لباس یا پول باشه. حالا تزئینشو یا خودت اگه هنرت زیاده تو خونه میتونی با تور و روبانو اینا تزئین کنی یا اگه میخوای خیلی سنگ تموم بذاری بسپری به اینایی که کار سفره عقد میکنن همه چی رو واست تزئین میکنن که مثلا هندوونه رو به شکلای خوشگل در میارنو همه چی رو کنار هم با تزئین میچینن.

2738
بعضی قنادی ها خیلی قشنگ میوه و شیرینی و ... تزیین میکنن از نت هم میتونی عکسهای قشنگی بگیری
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
گلفروشیها هم میتونن کمکت کنن مثلا انارهای ریز بگیر ببر تا واست ازش توی سبد گل استفاده کنن - هندوانه رو تزئین کن مثلا مدل کیک که آسونه و....
یه کیکم بده قنادی مدل هندوانه یا انار یا آدم برفی واست درست کنه
رویا جون آره من هم عقد هستم.

میگم رویا من یه کم زیادی تند رفتم D:
به لیست بالا یه نکته رو اضافه میکنم. شب چله که واست کادو میارن باید در عوضش یه چیز بدی مثل عید نوروز که واست عیدی میارن. حالا اگه فقط نامزدت زحمت کادو رو کشیده باشه عوضش باید بهش یه کادو بدی. اگر خانواده اشم توی کادو شریکن باید به اونا هم در عوض کادو بدی.

البته من شب چله رو نمیدونستم که باید عوضشو در بیام دیروز زنداییم گفت. خوبه فهمیدم D; حالا میخوام ببینم برام چی و یا چقد میارن نسبت به اون منم تلافی کنم D:
2706