2703
2553

از متخصصان پوست و مو خوب قدیمی هم هست............مطب شون تغییر یافته و همون نزدیک مطب قبلی است.....

دکتر ارین فرج الهی بخاطر تیپ مراجعینش بیشتر لاین حفظ پوست و چک اپ و درمان های دارویی است و خوب هم هست .......کمی نسخه هاش مثله حاج سید و فائزه احمدی و ازقندی وو گرون هست....

الان چند گروه شدن متخصصان پوست.........البته برای تمام مشکلات پوست و مو میشه به هر پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرد ولی خب هرکدوم تو مواردی بیشتر فعال هستند.........برخی بیماری...برخی زیبایی و نسخه....برخی لیزر و غیره...........از متخصصان معروف و خوب تهران برای  چک کردن و مواردی مثله جوش...شمال تهران :..ارین فرج الهی..پروین ازقندی....گیتی خلیلی ....متوسلین ....حمیده مروج..

بهترین قسمت بارداری این کاری نکردنشه ...آی خوبه !!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر ارین فرج الهی اصلاااااا خوب نیست. من چندسال پیش برای جوش صورتم پیشش رفتم اصلا نمیذاره صحبت کنی برات نسخه میپیچه و راکوتان میده. به من ۱۱ماه راکوتان داد با داروهای گرون دیگه. طوری که در ماه های اخر پوستم خشک خشک شده بود و در خیابون خون دماغ میشدم و اصلا این دکتر اهمیت نمیده به سلامتی و فقط به پول اهمیت میده. حتی منشی هاش میگن هرکی رفت داخل یا درباره پوست بپرسه یا مو یا ناخن همه رو یجا نپرسید که تمرکز دکتر بهم نریزه. 

و هربار کم کم ۵۰۰ هزار تومن پول دارو میدادم و تا استفاده میکردم صورتم خوب بود و میگفت باید تا اخر عمر بیای پوست مراقبت همیشگی میخواد

یه بار نسخه قبلیشو داشتم و دیگه نمیخواستم برم پیشش رفتم داروخانه قرص رو بگیرم گفت ما این قرص رو حتی با نسخه هم نمیدیم!!!مگه خانم چه مریضی داری همچین قرص خطرناکی میخوری باید خودت هم در داروخانه تعهد بدی و امضا کنی تا قرص رو بدیم!!!!

یعنی بفهمید این دکتر چه موجودیه

و الان الحمدلله با طب سنتی و اسلامی صورتم خیلی بهتر شده و دیگه دکتر نمیرم

2456