2733
2739
عزیزم انشاالله که بارداری
ولی من هر بار مدی کر زدم وقتی میمونه خود بخود مثبت میشه و کاذبه اگر شما هم بعد از 2 ساعت مثبت شده پس احتمالش هست که اشتباه کرده حتما آز بده
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستادی
معمولا همون لحظه باید دو تا خط نشون بده .....ولی اینکه برای شما بعد از دو ساعت خط اومده شاید بیبی چک فاسد بوده یا نمی دونم ....میتونی فردا بری و یه بیبی چک دیگه هم بگیری و ببینی همون لحظه نشون میده یا نه؟
...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گوگولی جان دکتر من میگفت بیبی - ممکنه باردار باشی و اشتباه نشون بده
اما + 99 درصد مثبته

ئلی سریع باید رنگ بگیره دو خطش
واسه همین من فکر می کنم بارداری اما لقاحت دیر انجام شده هورمون هنوز به اندازه کافی تو ادرارت نیس

با آز خون دقیق متوجه می شی مخصوصا این که هفته بارداری رو هم با بتا می فهمی
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
گوگولی یکی از بچه های سایت میگفت...بعد 7 یا 8 سال انتظار....بی بی گذاشته یه خط افتاده...گفت بعد یک ساعت رفتم دستشویی...بی بی رو دوباره نگاه کردم دوخطه شده بود......آز داد مامان شده بود............
انشالله مال تو هم اینجوری بااشه گلم...برای من منتظر هم دعاا کن...
2728
اگه طی این 1-2 روزه نمی تونی بری آز بچه ها راست می گن 2-3 تا مارک دیگه بییبی رو تست کن

اما بازم آز دقیق تره
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
انشالله مامان شدی و امضات می شه تیکر بارداری
موفق باشی
گوگولی راستشو بخوای منم مثل تو دوبار بی بیم مثبت شد
مارک مدیکور از قطره چکانی هاش هم بود
منم فکر میکنم حرف باران درسته
خود به خود مثبت میشه
من اصلا مارک مدی کور رو قبول ندارم
تازه من خطش پررنگ بود نه کمرنگ

نمیخوام تو ذوقت بزنم منم مثل تو منتظرم دیروز هم پری شدم
دلمم گرفته
فقط آز
من سی گل سابقم.به علت جمع کردن مغازه تمامی اجناس با تخفیف ویژه عرضه میشه.زنانه دخترانه پسرانه و کلاه شال
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=675383&login_time=12/18/2013%2012:09:53%20PM
مرسی
2738
عزیزم آخه چند روز پیش هم گفتی بعد از 2 ساعت خط اومده پس اونم خیلی طول کشیده...البته من نمیگم که صد در صد نیستس ولی اینطور که میگی که 2 ساعت بعد نشون داده...معمولا روی بروشوره بیبی چک هم نوشته که فقط 10 مین فرصت داری وگرنه درست نشون نمیده....بازم توکل به خدا کن....و یه بار دیگه هم امتحان کن....
...
2706