2410
2553
سلام. راستش دیشب یک خواب خیلی واضح دیدم که معنیشو نمیدونم و برام کمی عجیبه.
خواب دیدم یه جایی بود که یک نوزاد پسر بود و گرسنه بود و حس میکنم که کسی را نداشت و حس میکنم فقیر بود. من با اینکه بچه ای ندارم حس کردم میتونم بهش شیر بدم بغلش کردم و شروع کردم بهش شیر دادن و اون خیلی گرسنه بود و من خیلی شیر داشتم جوری که دوره دهنه بچه پر از شیر بود. همون موقع تعجب میکردم و میگفتم خدایا من که بچه ندارم چطوری شیر دارم و میتونم این بچه رو سیر کنم؟نمیدونم تعبیرش چیه و اگر کسی میدونه لطفا به من بگه.
ممنونم
سلام
اگر در خواب مشاهده کنید که مادری نوزاد خود را شیر میدهد به این معناست که به سعادت و خوش بختی خواهید رسید
این تعبیرو از دایرة المعارف تعبیر خواب دیدم
خیلی خواب خوبی منتظر یه پسر خوشگلو شیکمو باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دوست دارم خیلی. چند ماهه اقدام کردیم نشده. دیگه از این ماه بیخیال شدم گذاشتم دسته خدا هروقت خواست بده. این خواب یکم برام عجیب بود. چون بچه خییلی گرسنه بود و من هم خیلی شیر داشتم و خیلی خوشحال بودم که دارم سیرش میکنم
2714
فرانه خانم، من حس ششم خوبی دارم، نمیدونم تا خوابتو خوندم، یک لحظه حضرت مریم اومد جلو چشمم که به خدا میگفت چطور من که شوهر ندارم صاحب پسری میشوم؟ و خداوند حضرت عیسی رو بهشون داد. انشاا... خداوند بزرگ نظر لطف بهت کرده و صاحب فرزند پسر صالحی میشی.
سلام فرزانه جان .چه جالب منم دیشب تقریبا شبیه همین خوابو دیدم .منم بچه ندارم .ولی تو خواب دیدم یک دختر بچه دادن بهم و میگن بچه تویه منم با تعجب از خودم میپرسم من کی بچه دار شدم .خواهر شوهرم تو خواب گفت بیا به این بچت شیر بده منم سینه ام پر از شیر بود و بهش شیر دادم .تو تعبیر خواب که اینو نوشته بود.
اگر در خواب ببیند فرزند دختری دارد و به او شیر می دهد یعنی خرمی و نعمت براوافزون می شود به میزان شیری که به بچه دخترش داده (در بیداری چنین بچه ای نداشته باشد)

اگر کسی به او بچه دختری داد و او به آن شیر داد تعبیرش همان باشد
انشا الله که خیره .فرزانه چون منم متاهلم و ماه بعد میخوام اقدام کنم .البته خیلی دودلم .
سلام دوستان منم یک سال و نیمه که منتظر نینی هستم دیشب تو خواب دیدم که به بچه ام شیر می دادم نمی دونم تعبیرش چیه ؟ درضمن دلم می خواد بدونم فرانه جون الان مامان شده یا نه؟
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
2706