2737
2739
سلام بیاین تا اخر ماه با هم باشیم از علائممون بگیم با هم باشیم واسه هم شادی کنیم و غصه بخوریم خلاصه دست به دست هم تا نی نی دار شدن ...... اگه خدا خواست ونی نی داشتیم هم با هم باشیم هستین؟
دوستایی که اطلاعاتتون کامل نیست یا تازه میاید لطفا اطلاعات دقیق رو بدین تا من وارد کنم مرسی

توجه توجه از این به بعد تنها اسم کسایی اینجاست که به طور دائم این جا بیان ما اومدیم با هم باشیییییییم

خاله خانوم(رها).......................ماه سوم ماااااااااااااماااااااااان شددددد هووووووووووورررررررررررراااااااااا خداااااااااا جووووون شکرت

مهدیه 244............................ماه چهارمماااااااااااااماااااااااان شددددد هووووووووووورررررررررررراااااااااا خداااااااااا جووووون شکرت

تکتم................................ ماه هفتم[ماااااااااااااماااااااااان شددددد هووووووووووورررررررررررراااااااااا خداااااااااا جووووون شکرتsmiley]s/sm_44.gif[/smiley]

قاصدک خانوم ..................... ماه ؟

سودا...............................ماه ششم

پرند................................ماه دوم

آفتابگردون........................ماه دوازدهم

الی..............................ماه ؟

مهدیس.........................ماه نهم

ازی............................ماه؟ ماااااااااااااماااااااااان شددددد هووووووووووورررررررررررراااااااااا خداااااااااا جووووون شکرت

قطره بارون ..................... ماه دوم

بهاره خانوم ..................... ماه ؟
دختر نازم 29 مرداد اومد بغلم... خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نیم ساعت پیش یه دل درد بدی گرفتم بعدش دیدم یه لک قهوای ...................... فکر کنم پری اومد
چقدر بد شد
آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .
2738
2706