2737
2734
عنوان

تاپیک اموزش خیاطی 4 من ودوستام

| مشاهده متن کامل بحث + 86252 بازدید | 1312 پست
زهرا جون به نظر من از این چرخ های استوک برادر،ژانومه و....بگیرین براشون که هم قیمت خیلی مناسبی دارن هم عمری اند هم مارک.من خودم برا جهازم برادر فول خریدم .هم مناسب بود قیمتش هم شیک وهم مارک جنسشم عالی بود ومرگ نداشت .9سال باهاش خیاطی کردم وآخ نگفت .با این که استوک بود خیلی هم تمیز بود وفروشنده هم برام خیلی خوشگل با گل کاورش کرد.
اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ازی جان از کارهای کوچک شروع کن تا دستت راه بیفته وتاحدی با برش ودوخت و...اشنا بشی .می تونی روبر کنی از روی لباس اماده های خودت یا نی نی ات.بعد می تونی اساس بالاتنه رو از فیلم های خانم عمرانی یا مجلات دانلود کنی و الگو کشی رو یاد بگیری .مجلات خوبی هم تو بازار هست مث اشراق وکوک که الگوی اماده دارن وشما فقط باید طبق سایزت الگو رو در بیاری واگه کمی با دوخت اشنا باشی یه لباس خوشگل وخوش فرم بدوزی.حالا برا شروع کار می تونی از اینجا کمک بگیری:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=695937&PostID=30461207#30461207

اللهم عجل لولیک الفرج
2738
ازی جون من همین الان این لینک روباز کردم .چرا برا شما باز نمی شه؟

عکسای سه تا تاپیک واموزش ها رو هم بعضی بچه ها سیو کردند ببین کدومو می خوای اگه داشتن برات می ذارن عزیزم.
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام دوستای قدیمی،خوبید؟

خسته نباشید از خونه تکونی!

حسابی همه مشغولید
منم درگیر لباس ریحانه بودم،بالاخره تمومش کردم،پارچشو از مغازه سمانه اینا گرفتم،نظر سازنده بدین ها،مرسییی

از روی مدلی که نیلوا جان دوخته بود درست کردم با اندک تغییرات در دامنش

آپلود عکس

آپلود عکس
به به گلاب جون گل کاشتی که خیلی ترکیب نازی شده فقط باید براش یه جوراب شلواری مناسب بخری ساق نخر بهش نمیاد یه جوراب شلواری سورمه ای ناز بخر یا مثلا ترکیب سفید سورمه ای
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوشکل شده خیلی خیلی زیاد
آخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ دلم تنگ شد برای خیاطی جای منم خیاطی کنید چقدر کیف می ده دم عید برای دختر های نانازمون لباس بدوزیم و اینجوری عروسکشون کنیم
خدایا
2706