2726
عنوان

تاپیک اموزش خیاطی 4 من ودوستام

| مشاهده متن کامل بحث + 86244 بازدید | 1312 پست
لام دوستای هنرمند واقعا دست گل همتون درد نکنه خیلی خوش سلیقه این...راستشو بخواین ازتون میخوام صادقانه راهنماییم کنید من ازوقتی که یادمه به خیاطی علاقه داشتم بچه که بودم با چرخ ساده مامانم برای عروسکام لباس میدوختم این تنها پیش زمینمه الان یه مدته دوباره شدیدن عاشق خیاطی شدم وهمش دنبال مدل لباس و تو تایپیکای خیاطی ام اول اینکه خیاطی خیلی سخته؟چرخ خیاطی زود به زودخراب نمیشه؟اخه من یه کم اعصابم ضعیفه ههه...ازکجاباید شروع کنم؟نمیدونید چقدراشتیاق دارم که خودم برای دخترم وخودم لباس بدوزم خلاقیت هم دارم...چه نوع چرخ خیاطی رو بگیرم ؟ایا سردوز جداست؟وای من هیچی نمیدونم دوستای مهربون خواهش میکنم مشاوره بدین من خیلی لذت میبرم وقتی کاراتون رومیبینم و واقعا علاقه دارم چواب سوالام روبدین دعاتون میکنم مرسی از شما مهربونا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نیایش جون نه خیاطی خیلی هم آسونه اما فقط حوصله می خواد
چرخ سردوز هم جداست اما لازم نیست حتما داشته باشی هم می تونی ببری بیرون واست سردوز بزنن هم یک پایه سردوز مناسب چرخ خیاطیت بخری که برای استفاده های معمول و خانگی کار راه اندازه
چی بگم والا
2728
سلام همگی خسته نباشید

منم کلی لباس برای دخترم دوختم اگر وقت شد براتون عکس میذارم

بهناز جون میشه بگی اون گلهای لباس عروس رو چطوری دوختی ؟مرسی از لطفت

الگوی کلاه هم هر کی داره بذاره
همسرم بهترینم و دختر نازنیم با تمام وجود میپرستمتان
نیایش جون منم عین شما از بچگی عاشق خیاطی بودم.دلم میخواست کلی لباسهای رنگارنگ برا خودم بدوزم.برا همین اسون شد برام.اگه واقعا علاقه داشته باشی اسون میشه برات.شکافتن و دوختن جزع جدا نشدنی از خیاطیه.ولی در عوض لباست خوب میشه.استرس خرابی چرخ را هم نداشته باش.چرخهای کاچیران خوبن و نو کمتر هم خراب میشن.چون نو میخری.فقط اگه چرخ خریدی خوبش رو بخر و چینی نباشه که دمارت در میاد.موفق باشی.منتظر لباسهای خوشکلت هستیم.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
مامان نگار و نازی جون و خاطره جون جون
ممنون از توجه و راهنماییتون.
مشغول خانه تکانی شدم و کلا اون پروژه رو فعلا گذاشتم کنار. به موقعش دوباره مزاحمتون میشم الان فقط اومدم از تون تشکر کنم.
خدایا بخاطر داده ها و نداده هات شکر.
یه مدل زانومخه که مدلش درحد دوخت و دوز باشه

مثلا305

مخلص زهراجونم هستم
من یه پرندم ارزودارم تو بالم باشی/کنارم باشی/اه اه کنارم باشی جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون
چرخ های مارشال هم بد نیست اگه نمی خواد استفاده حرفه ای کنه مارشال های برقی جدید هم تنوع کارشون بالاست هم قیمتاشون مناسبه هم واقعا خدمات پس از فروششون بالاست مثلا مدل 845s
http://www.iranjanome-co.net/index.php?page=shop.browse&category_id=2&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=435
تکه دوزی و گلدوزی هم میکنه 480000 تومانه
چی بگم والا
2706