2703
2553
سلام
من توی 21 هفته از بارداریم دچار زایمان زودرس شدم و7مهر ماه نی نیم رو با اینکه زنده به دنیا اومد از دست دادم.
برای بارداری مجدد خیلی میترسم...همش میترسم دوباره تکرار بشه...دکتر ها هم که میگن دلیل خیلی از سقط ها مشخص نیست...مثل من!
دلم میخواد بدونم کسی بوده که بارداری اول یا بعد از اون رو حتی دچار سقط یا زایمان زودرس شده باشه ولی بعدش بارداری موفقی رو پشت سر گذاشته باشه؟؟؟
توی چند هفتگی سقط کرده؟؟؟
دلیل سقطش چی بوده؟؟؟
چند وقت بعد سقط دوباره باردار شده؟؟
ایا توی بارداری بعدش استراحت مطلق بوده؟؟؟
ممنون میشم بیاید واز تجربه هاتون بگید....
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
اینو میگم که خیالت راحت بشه من دوستم 3 دفعه سفط داشت اولی که خارج از رحم بود و کورتاژ کرد دومی 2 قلو بودن و نموندن و توهفته 5-6 سقط شدن که مجبور به کورتاژ دوباره برای خارج کردن بقایای جنین شد سومی هم که خود به خود سقط شد فکر کن همه اینها ظرف 1 سال 1 سال و نیم پیش اومد اما خدا رو شکر بار 4 که 5-6 ماه از سقطش گذشته بود موند و الان یه پسر ناز نازی ه 2 سساله داره و میخواد بازم اقدام کنه.....اصلان ناراحت نباش و به خدا توکل کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم منم یه سقط تو هفته 15 داشتم
بعد از 1سال و نیم حامله شدم الآن هم توی 38 هفته ام
ولی تمام این بارداریمو استراحت مطلق بودم .علت سقطم هم مشخص نشد
"من برای بار اول که حامله شدم با برنامه ریزی دقیق بود که سقط شد "
CafeMom Tickers
سلام عزیزم من خیلی وقت بود تو سایت نبودم امروز امدم هم برف تبریک بگم خند داره بعد پیغام تو دیدم عزیزم تجربه سقزط را دو بار داشتم وحشتناک بود بعد ضربه روحی بدی خوردم تا 7 سال گفتم باید دنبال علت سقط باشم من هم هز دکتری یک چیزی میگفت تا اینکه پی گیر شدم برای من دکترم گفت سقطهای بی دلیل را باید اول قبل از حامله شدن اسید فولیک بخوری بعدش در بارداری کنترل فشار خون و قند داشته باشی پیس دکتر غدد هم رفتم در بارداری هم آمپول هپارین و قرص آسپرین بچه و شیاف پروژسترون داد با این کارها موفق شدم و الان هم دو تا دسته گل دارم یکی 3 ساله و 9 ماهه رمز موفقیت من این بود دکترم گفت اصلا به سقطهای قبلیت فکر نکن و روحیه خوب داشته باش البته خوب من هم همینکار را کردم ولی دکترم سونوگرافی را از واژن انجام میداد تا ماهای سه ماهه دوم سونوی سه بعدی بعد هم ان تی در آخر برای من آزمایش داد بعدش در آخر نمیدونم هفته چند بود آمینو سنتز خلاصه ببخشید حاملگی منیککم سخت بود ولی ارزش داره انشالله نی نی خوشگل مییا تو دلت
عزیز من یه بار مجبور شدم به خاطر ضربان نداشتن قلب جنین تو هفته 10 کورتاژ کنم بعد از 8 ماه دوباره باردار شدم و خدارو شکر الان دخترم 4 ماهو نیمشه
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2714
عزیزم منم یه بار هفته 14 یه سقط داشتم و کورتاژ کردم . بعد از 4 ماه دوباره حامله شدم و حالا یه دخمل ناز 15 ماهه دارم . بازم باردار شدم و الان ماه 8 بارداری سومم رو میگذرونم . و تا 4 هفته دیگه پسمل نازم رو هم میبینم .

اصلا نگران نباش . کسی که یه بار باردار بشه حتما دوباره هم میتونه .

امیدت به خدا . منم برات دعا میکنم.
تا خدا هست ......جای هیچ نگرانی نیست .
سلام خانومی.... اصلا نترس من پارسال تو هفته 10 سقط داشتم تا قبلشم در ظاهر همه چی خوب بود سر موقع ضربان قلب هم داشت و من اصلا لکه بینی هم نداشتم اما یه دفعه بعد از 3 روز خونریزی خودبخودی و کامل سقط کردم دلیلشم چون سقط اول بود مشخص نشد یعنی برای یه سقط دنبال ازمایشات کامل علت یابی نمی فرستن بعد از سه ما می تونستیم اقدام کنیم که به خواست خودمون از ماه 4 اقدام کردیم و با 2 بار پروژه شکر خدا نی نی دار شدیم الان هفته 29 هستم شکر خدا مشکلی نداشتم اصلا حتی یه بارم لک ندیدم جای نی نیم هم خیلی خوبه و بالاست و محکم به لطف خدا فعالیتم هم زیاده چون دارم پایان نامه میدم تازه الان یه هفته است اسباب کشی هم کردیم و خوب مشخصه کار سنگینیه بنابراین اصلا نگران نباش 1 سقط خیلی طبیعیه
ملوس جان من نظر دکتر خدادادی را در مورد تغذیه خیلی قبول دارم. توصیه میکنم(طبق نظر ایشون) چای، ماست و ترشی را به خاطر خاصیت اسیدی که دارند و سیستم ایمنی بدن را تضعیف میکنند کلا از رژیم غذاییت حذف کن و جوانه گندم را هر روز به سالادت اضافه کن. موفق باشی.
سلم منم تو هفته 21 در سال 87 سقط کردم (جنین در رحم مرده بود و من یک ماه بود خبر نداشتم) دوباره بعد 5 ماه باردارشدم وبعد از هفته 13 همش خونریزی داشتم طوری که امیدی به موندن نی نی نبود اما با استرتحت مطلق و رسیدگی مامانم بالاخره در دی ماه 88 پسرم در هفته 37 با وزن 2300 به دنیا اومد

به خدا توکل کن موفق میشی
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
2706