2410
2553
من هم یک سقط به دلیل نامعلوم تو هفته 18 داشتم. 6 ماه بعدش باردار شدم و الان پسرم 2 سال ونیمشه و یک دختر 2 ماهه هم دارم. در باردای هام هم استراحت مطلق نبودم. خودم بیشتر از باداری اولم مراعات میکردم. اصلا" نگران نباش.پیش میاد زیاد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم

اصلا ناراحت نباش . همین که باردار میشی خدارو شکر کن چون خیلی ها هستن که همین بارداری رو هم ندارن پس

اونا چی بگن..........

من هم 2 بار سقط داشتم که هر 2 در 1 ما ه و نیمی میوفتاد که دومی رو کورتاژ کردم و دلیلش هم این بود

زمانی تخمک من بارور میشد که در حال تحلیل رفتن بو د یعنی به جای اینکه وقتی تخمک از لوله های رحم بیرون

میاد زمان بارور شدنش هست و بعد از 3 روز از بین میره و دقیقا تخمک من در روزهای اخر بارور میشده

دکترم روزهای مشخصی رو تعیین کرد که من تخمکم رو بارور کنم و من هم انجام دادم

الان هم یه پسر 1 سال و نیمه ناز نازی دارم
2720
تازه بعد از 4 سال داشتم نی نی دار میشدم که سقط شد اولش خیلی پیش خدا گلگی کردم ولی بعدش کلی پشیمون شدم چون فهمیدم خدا بده بندشو نمی خواد یه حکمتی توش بوده

حالا هم آرزم اینه تا آخر امسال باردار بشم ولی این بار از خدا می خوام که سالم سالم برام نگهش داره
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
من تو ماه چهارم سقط داشتم ... اونم از نوع عفونی ... که هر دکتری که میدید میگفت احتمال چسبندگی رحم وجود داره و یک در هزار ممکنه باردار بشم... اما خدا رو شکر من یکسال بعد (خودم تو اون یکسال جلوگیری میکردم و نمی خواستم باردار بشم) باردار شدم بعد از 4 ماه جلوگیری نکردن به راحتی باردار شدم ...خدا رو شکر الان پسرم 9 سالشه ...
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
من هم یکبار توی هفته دهم سقط داشتم که علتش هم معلوم نبود چی بود .. و شش ماه بعدش سریع حامله شدم و الان هم یک دختر 13 ماهه دارم .. نگران نباش عزیزم خیلیها براشون این مشکل پیش میاد ولی بعدش بدون مشکل حامله می شن..
2714
ممنون باران جون
انشاا...خدا به همه اونایی که ارزوی نی نی دار شدن دارن طی یه بارداری نرمال وطبیعی یه نی نی سالم وصالح عطا کنه.
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
سلام من هم هفته بیست ویک زایمان داشتم که بچه مرده به دنیا اوردم چهارم مهردوسال پیش که شب قدرهم بود ولی بعدازشش ماه دوباره باردارشدم وحالا نی نیم یک سالشه خیلی استرس داشتم ولی دکترم میگفت پنج انگشت مثل هم نیست حاملگی هم همین جوره ان شا الله خدا یه نی نی سالم وصالح برات هدیه بفرسته
خداوندا مرا آن ده که آن به
2706