2733
2734
سلام من 3تا سقط داشتم به خاطر حاملگی بوچ بعداز اخرین سقطم که سه ماهه دئباره باردار شدم دیرئز رفتم سونئ صدای قلب نینیمو شنیدم برام دعا کنید که این دفعه حاملگی موفقی داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوباره سلام دلم نیومد شما رو بی خبر بزارم چون وقتی تو موقعیت شما ها بودم همین 7 صفحه آنقدر امیدوارم کرد که نگو
الان هفته 15 بارداری هستم دیروز دکترم ضربان قلبشو تو مطب هم با گوشی برام گذاشت هیچ مشکلی هم ندارم تازه جفتم هم جاش خیلی خوبه تازه ورزش هم میکنم. تاریخ زایمانم هم 23 آذره.
به امید موفقیت برای همتون.
سلام
ملوس جان .. من یه سقط داشتم تو هفته 12 ... وقتی رفتم سونوی هفته 12 گفت قلب بچه دیگه نمی زنه ... اون رو چقدر روز بدی بود ...

بعد از 8 ماه به لطف خدا دوباره باردار شدم ... همه ازمایشات لازم رو دادم و همه چی نرمال بود شکر خدا اما دکتر جهت اطمینان بهم انکسوپارین که از خانواده هپارینه داد تا کل زمان بارداری تزریق کنم .. از هفته 20 هم هر هفته بهم پرولوتون داد ...
هر بار که تاپیکت رو می دیدم می گفتم انشالله بچه ام که دنیا اومد می یام برات می گم ... دخترم فروردین ماه دنیا اومد ...
نا امید نشو عزیزم... تو هم همه ازمایشات رو بده ... در ضمن من قبلا سرکار می رفتم که تو بارداری دومم جهت احتیاط کارم رو گذاشتم کنار اما استراحت مطلق نبودم ولی زیاد هم خودم رو خسته نمی کردم و بیشتر استراحت می کردم
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
منم فروردین 87ناخواسته باردار شدم اما خیلی دوستش میداشتم دو هفته بعد از ازمایش خونم خودش سقط شد
به توصیه دکتر 6ماه جلوگیری کردم و شهریور که ماه رمضونم بود با اولین اقدام باردار شدم و خدا رو شکر نه لک بینی و نه استراحتی هیچی هم لازم نداشتم
الانم پسری پدرمو از دست شیطنتاش درآورده
غصه نخورین نی نی میاد و با خودش شادی و یه دنیااااااااااااااااااااا مشغله میاره و تا آخر عمر گرفتارتون میکنه:)
هر سقوطی پایان کار نیست، سقوط باران، قشنگترین آغاز است...
2738
ملوس جان ایشالا خدا بهت نی نی سالمی بده. من دوباره نی نیمو از دست دادم. البته این دفعه پوچ بوده بر خلاف دفعه پیش. دکترم میگه این دوتا سقط ربطی بهم ندارن و ممکنه در هر حاملگی پیش بیاد فقط من بد شانس بودم که هر دوتاش برای من پیش اومده. خیلی افسرده شدم. دیگه نمیخوام حتا به بچه دار شدن فکر کنم
سلام دوستان عزیز
منم بارداری اولم پوچ بود هفته 4 رفتم سونو فقط ساک حاملگی تشکیل شده بود و خبری از بچه نبود هفته 6 دچار خونریزی شدم و روز بعدش ساک حاملگی دفع شد الان 2 هفته از اون اتفاق میگذره هنوز ناراحتم
میترسم بارداری بعدی من بازم اینجوری باشه
من توی بارداری اولم هفته 10 مجبور شدم کورتاژ کنم چون جنین 2 هفته قبلش مرده بود. الان توی بارداری دومم هستم. هفته 24 هستم و خدا رو شکر تا الان بارداری سالمی داشتم... اولاش خیلی برام سخت بود بخصوص 3 ماهه اول خیلی نگران بودم اما هم شیاف پروژسترون استفاده کردم هم آمپول زدم. دکترم منو از خیلی کارا منع کرد. امیدوارم خدا به هممون نی نی های سالم بده
لباس نوزاد، کودک و تزئینات تولدها و مراسم شما www.hanavashop.com شماره تماس: 09195149322
من توی بارداری اولم نی نیم توی ۱۲هفتگی سقط شد.رشدش توی ۹هفتگی متوقف شده بود و دیگه قلبشم نمی زد.دلیلشو نفهمیدم.دکترمیگفت توی سه ماهه اول پیش میاد.الان ۱ ماه ازاون جریان میگذره ولی هنوز وقتی یادم میاد اشک میریزم.قبل بارداری ۳ماه فولیک اسیدخوردم.همه چیز خوب بود ولی نمی دونم چرا اینطور شد.الان هم خیلی نگران هستم.دیگه از بارداری میترسم.تورو خدا بگین چیکارکنم تا دیگه این اتفاق تکرار نشه.
سلام گلبرگ جان
متاسفم و درکت می کنم.
بهتره آزمایش غلظت خون بدی که اگر خونت غلیظ باشه برای بارداری بعدی از رقیق کننده‌ها مثل آسپرین و هپارین استفاده کنی.
البته در بعضی موارد شکل رحم اجازه رشد نمی ده که اون هم توسط عکس رنگی نشون داده می‌شه که بعضاً اصطلاح شاخ دار بودن رحم رو بکار می‌برن که یک پرده‌ای حجم داخلی رحم رو مثلاً به دو قسمت تقسیم کرده و اجازه رشد رو نمی ده. البته اگر نتایج سونو بارداری تو داشته باشی امکان داره دکتر بتونه تشخیص بده که عدم رشد جنین بخاطر جای کم بوده یا نه. بهر حال توکلت به خدا باشه. البته مطمئنم که در زمان کوتاهی با امیدواری بیشتر شروع به اقدام خواهی کرد.
کیارش، بهترین هدیه زندگی من، عاشقانه دوستت می دارم.
سلام
من یه بار سقط داشتم ولی 8 هفتگی از دست دادمش.شهریور 87
ولی فروردین 88 فهمیدم دوباره باردارم و الان یه دختر ناز 20 ماهه دارم.تپل مپل و سالم
دوستان اصلا و ابدا استرس نداشته باشیدوترس خودش باعث سقط می شه.دکتر من می گفت احتمال سقط واسه من که یه بار سقط داشتم فقط 5 درصده.
ترس رو بذارید کنار و خیلی ریلکس باشید
2706