2726
اوه اینقده هستن من خودم 2 قلوهامو تو 6 ماهگی بارداری از دست دادم عزیزم دوست من 4 بار سقط کرده الان نی نی داره منم الان دوباره باردار شدم چون باید یک مدتی استراحت میکردم این روزها سقط مشکل کوچیکیه تو مطب زنان بری میبینی بقیه مشکلات بزرگتری دارن و خدا را شکر میکنی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین وضعیت رو داشتم عزیزم.....یه سقط داشتم با چه وضعیت و چه امید و دلبستگی که به جنینم داشتم....اونم چی .تو شهر خودمم نبودم.....خیلی سخت بود .کورتاژ هم شدم....5 ماه صبر کردم.یعنی بعد از 5 تا پری دوباره اقدام کردم.عین شما همین سوال رو هم همین جا مطرح کردم وچند نفر اومدن دلگرمی بهم دادن .خدا بچه هاشونو براشون نگه داره.....خلاصه بعد 5 ماه تو همون ماه اول اقدام باردار شدم شکر خدای بزرگ.....بارداریم تقریبا سخت بود چون چند ماهیی رو استراحت مطلق بودم...ولی گذشت و الان یه دختر ناز دارم...که تو اتاقش خوابیده.....خدایا هزاران بار شکرت.....عزیزم اصلا سخت نگیر ازین اتفاقا میوفته....امیدت به خدا
2728
ملوس جان ... منم سابقه سقط داشتم.
سال 85 اواخر تیرماه حامله شدم. تا اینکه اواخر شهریور ماه (دو ماه بعد) , دچار لکه بینی شده بودم که با سونو فهمیدم که ساک حاملگی تشکیل شده ولی از جنین خبری نیست. دکتر متخصص نظرش این بود که تخمک پوچه و هیچ امیدی به ادامه حاملگی نیست.
دو شب بعد از سونو , با درد خیلی شدیدی به بمیارستان رفتم و همون جا سقط انجام دادم. دردی که اون شب کشیدم خیلی خیلی زیاد بود ولی خدا رو شکر که کیسه آب و جفت خودشون خارج شدن و کارم به کورتاژ نکشید.

بعد از اون دیگه اقدامی برای حاملگی نکردم ولی قرص های فولیک اسید رو هر شب می خوردم. تا اینکه اردیبهشت 86 بازم حامله شدم و پسرم رو بهمن همون سال بدنیا آوردم.
حاملگی دوم بسیار بسیار راحت بدون دغدغه بود.
ویار نداشتم و با اینکه سر کار می رفتم تا 5 ماهگی حتی همکارای خانوم هم متوجه حاملگی من نشدن.
صبحها از ساعت 7 تا 2:30 سر کار بودم. اون سال ارباب رجوع خیلی زیادی داشتم ولی با این وضع به خوبی از عهده کارهام بر می اومدم. کارهای خونه ام رو هم خودم انجام می دادم. ولی شوهرم خیلی خیلی کمک حالم بود.
دی ماه ((یعنی تو 8 ماهگیم)) با کمک شوهرم خونه تکونی کردم و حتی رو چارپایه می رفتم و شیشه های خونه رو خودم تمیز کردم.
دو هفته مونه به زایمان , دکترم بشدت خواستار تو خونه موندنم بود... ولی زیر بار نرفتم و همچنان سر کار می رفتم.
تا اینکه هفته آخر رو بخاطر ترس از پاره شدن کیسه آب تو خونه بودم ولی بازم استراحت نکردم و همش در حال نضافت و تمیز کردن و پخت و پز بودم.
خیلی دلم می خواست زایمانم طبیعی باشه ولی مجبور شدم بخاطر افت ضربان قلب جنین به صورت اورژانسی سزارین بشم.

روزهای حامگی دوم من جز بهترین روزهای عمرم هستش. از تک تک روزهاش خاطره خوبی دارم.
امیدوارم که شما هم در کمال صحت و سلامتی حامله بشی و این روزهای شیرین رو سپری کنی و فرزند دلبندت رو به آغوش بکشی...آمین
lسلام ملوس جان همون ازمایشات روتین اما اسید فولیک را به جای 1 میلی 5 میلی میخورم این اتفاقات برای دکترا عادیه دکتر من که میگه این اتفاتان ممکنه بیفته حتی بی دلیل
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم امید وارم دوباره بار دار شی ناراحت نباش خدا بزرگه
سلام
هیچوقت از رحمت خدا غافل نشید

من ابان ماه سقط داشتم .اونم توی هفته 6.................اما حالا خدارو شکر بازم حامله شدم...یعنی 2 ماه بعد سقطم
الانم توی هفته 5 هستم................و امیدوارم که با لطف خدای مهربون.......بارداری خوبی داشته باشم

توکلتون به خدا باشه
خدایا به عظمتت شکر که پسملم سالم اومد توی بغلم
داستان من رو که دیگه فکر کنم همه میدونن.........نیازی به تعریف کردن نیست
نگران نباش عزیزم ، بهتره خوشحال باشی از اینکه سقطت بی دلیل بوده . مثلا اگر کسی رحمش ناهنجاری داشته باشه بیشتر باید ناراحت باشه چون شکلش رو نمیتونه عوض کنه !
در ضمن الان قرن بیست و یکه و علم پزشکی خیلی پیشرفت کرده .
ملوس عزیزم نگران نباش برو دوباره اقدام کن من ساله 87 زایمان زود رس داشتم نینیم نموند ساله 88 یه سقط داشتم الانم شکره خدا تو هفته 25 بارداری هستم وامیدوارم چند ماهه دیگه دخمله نازم صحیحو سالم دنیا بیاد از این اتفاقا میفته ولی باید دوباره اقدام کنی حامله بشی نینی بیاد تو بغلت تا نگرانیت تموم بشه عزیزم.

LilySlim Weight loss tickers
عزیزم میشه بپرسم شما توی چند هفته زایمان زودرس داشتی؟دلیلش مشخص شد؟خونریزی داشتی؟بارداری بعدی استراحت مطلق بودی؟
ممنون میشم جواب بدی.
درضمن برات ارزوی موفقیت دارم...
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
منم یه سق تو هفته ی 8 داشتم اونم بعد از 5/1 سال انتظار .... تخملش خیلی سخت بود... 6 ماه بعد از سقطم
دوباره باردار شدم . علت سقطم معلوم نشد ... الان دخترم 9 ماهشه
نگران نباش سقط خیلی شایع شده
خدایا چنان کن که روزهای عمرم در انجام کاری سپری شود که مرا برای آن آفریدی.
سلام ملوس عزیز من علته زایمانم خیلی پیچیده است من تو 29 هفته دردم گرفت کیسه ابم پاره شد ولی دکترا نفهمیدن سونو هم نکردن تا یه ماه بعدش نینی بی اب بود تا با لاخره تو 34 هفته سزارین شدم ونینی یه هفته تو دستگاه بود ولی نموند دومی هم که قلبش نزد و خودش سقط شد اما من فهمیدم که علته بیشتره این اتفاقا به خاطره حساسیتم به گندم و جو بوده که من خبر نداشتم اما واسه سومی از قبلش اینا رو از رژیمم حذف کردم امیدوارم با این کار اتفاقایه بد دیگه نیفته البته این یکی همه چیزش از قبلی بهتره خدا صلاحه هر کسی رو بهتر میدونه شماهم توکل کن به خدا من ختمه قران خیلی اعتقاد دارم شما هم بکن وان شاالله برو تو اقدام واسه بعدی بهش زیاد فکر نکن خدا اگه بخواد همه حرفایه دکترارو زیر پاش میزاره ومعجزه میکنه توکل کن عزیزه دلممممممم.

LilySlim Weight loss tickers
2706