2737
2734
خواهرای گلم عیدتون مبارک
ایشالله سال ٩٣ برای همه مون پر از شادی و سلامتی باشه.

من دارم میرم مسافرت، برای همه تون سوغاتی فولیک اسید ٥ میل خارجی میارم.
اگه به جرم قاچاق دارو دستگیرم کردن میگم که یه مشت خواهر سقطوی پیر علیل دارم!!!

بوس به روی ماهتون قلمبه های بهاری
خدایا شکرت، بالاخره قلب تشکیل شد. دو بار سقط به علت توقف رشد در هفته پنج، مشکل اسپرم شوهرم و سیستم ایمنی خودم، میکرو بیمارستان آبان خانم دکتر رزا مقدم، شکر خدا با اولین انتقال مثبت شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه دوستای گلم.سال نوی همه شما مبارک.
منکه دیشب موقع تحویل سال واسه تک تکتون دعا کردم.ایشالا امسال برای همتون ساله پر از خیر و برکت باشه و خدا امسال تو تقدیره همتون یک نی نیه خوشگل و سالم و صالح بذاره.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
سلام به همه دوستای خوبم
منم دیشب همه تون را موقع تحویل سال دعا کردم ایشالا امسال برای همه موم سال خوبی باشه و به آرزوهامون که فکر کنم برای ما " نی نی دار شدن هست" برسیم...آمین!!

2731
راستی نادیا جون حسابی بهت خوش بگذره و جای ماروهم خالی کن تو خارجه.منکه این روزای دلگیر عید حسابی دلم گرفته.
راستی دوستان من امروز به هرجون کندنی بود با ساام و صلوات و نذر و نیاز بعد از 5ماه رفتم خونه سلطان اینا واسه عید دیدنی.سعی میکردن خودشونو طبیعی بگیرن که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده و چیزی نبوده.منم خودمو سرسنگین گرفتم که نشون بدم رفتاراشون هنوز یادم هست و نمیتونن هر روز منو عروسک دستشون کننو یکروز دعوا کنن و یکروز سحرجان سحرجان کنن. بهرحال اینم از عید دیدنی خونه مادرشوهرم.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
سلام به همه دوستای گلم
سال نو به تک تکتون مبارک. امیدوارم سال جدید سال براورده شدن ارزوهاون باشه. من عادت دارم قبل از سال تحویل لیست همۀ آرزوهامو مینویسم بعد آخر سال نگاه میکنم ببینم کدومشون برآورده شدن. آمار بدی هم ندارم. مثلا از آرزوهای 92 حدود 40 درصدشون برآورده شد. امسال هم اسم همتونو نوشتم و امیدوارم آخر سال جلوی اسم تک تکتون یه تیک خوشگل بزنم که معنیش برآورده شدن آرزومه...
دیشب تولد آقامون هم بود. یه کیک خوشگل گذاشتم سر سفره هفت سین و سورپرایزش کردم حسابی

سحرناز جون موفق باشی در عید دیدنیهای مفرح و خانوادگی...
نادیا جونم خسیس بازی در نیار فولیک اسیدو میخوایم چیکار؟ منکه شکلات میخوام. نیست که خیلی لاغرم میخوام یه کمی از این حالت پوست و استخونی در بیام. برای من شکلات بیار. بقیه رو نمیدونم ;) خوش بگذره بهت دوست جونم

لیلی جونم سال نو مبارک. کجاهایی؟ خوبی؟

دوست جونا همتونو دوست دارم. به قول دکتر سلامتی این عید رو حسابی خوش بگذرونین چون آخرین عیدیه که بچه ندارین و مادام موسیویی هستید.
سلام دوستای نازم ممنونم از همتون سال نو شما هم مبارک لیلی مهربونم مزده گلم سحرناز دوست داشتنی بامیه جونم وطهوراونادیا ومریم عزیزم والبته نیکای ماهم وبقیه دوستان روی همتونو میبوسم وارزو میکنم امسال تک تک تون سال خوشی داشته باشین بدور از غم با دل قلمبهدیروز تولدم که بودیه احساس خوبی داشتم بزرگ شدنو تو خودم احیاس کردم باورتون نمیشه سه نفر از خانواده شوشو سه نفر از خانواده خودم نی نی دنیا اورده بودن دیدن 4تا شون رفتم چندتاهم تو فک وفامیل شکم قلمبه دیدم اما اصلا مثل قبل حس بدی نداشتم وخیلی عادی تک تک شونو بوسیدم وبغل کردم وارزو کردم همه اونایی که درانتظارمادرشدنن زود زود به ارزوشون برسن امییییییییییییییییییییییییییییینسالی که گذشت زیادبرام خوب نبود چون زجر زیادی کشیدم اما خداروشکر تمام خانوادم سالمن همین جای شکرداره راستی شوشوی مهربونم یه سوپرایز برام داشت که اونو پیدا نکرده بودم سهام تو بورس برام گرفته بود وروی یه دستمال خوشگل اسم سهام ورقمشونو نوشته بود جالب اینه که رقم اون سهامو تو صفراش عکس سه تا نی نی وخودمونو کشیده بود الهی خدایا هیچکسو تو سال جدید شرمنده شوهرش نکن به همه نی نی سالم هرجنسی که خودت صلاح دونستی بده
سلام به همه مامانای 93 عیدتون مبارک صد سال به این سالها ایشالله پسرای کاکل زری دخترای لپ قرمزی نصیب همتون بشه ایشالله که امسال از سه ماهه و شیش ماهه داشته باشیم تا نوزاد که مال نادیا باشه و اسفندی باشه و اولین بچه نق نقوی ما جمیع سقطوها باشه البته نادیا رو میگم چون میدونم خرداد میکرو میکنه ولی خدا رو چه دیدی شاید با این حال و هوای بهاری و عشقولانه یک دفعه چند تاییمون از نادیا بزنیم جلو
نادیا جونم مسافرت خارجکیت خوش بگذره مژده راست میگه ما فولیک اسید نمیخواییم شکلات میخواییم شکلات تا این بدنهای نحیف و لاغرمون رو کمی تقویت کنیم

مژده جونم عزیزم سال نوی تو هم مبارک میدونی مژده جونم من 28 روز بعد ازسقطم پری شدم و دوباره هوای بچه زده به سرم تصمیم گرفتم بعد تعطیلات به طور جدی تر از قبل پیگیر باشم دیدی چقدر روحیه آدم متفاوته دو هفته پیش کاملا ناامید بودم به هر حال ما میریم جلو و بقیشو میسپریم دست خداوند حکیم /

سحرناز چه خوب که رفتی خونه والده سلطان امیدوارم قدر تو رو امسال بیشتر بدونن عزیزم

بقیه دوستان عزیزم امیدوارم شاد باشین و عید به همتون خوش بگذره /
2738
سلام دوستای پارسال و امسال و هزار سال آینده...
دیدین هممون تو سال 92 از زیر بار زندگی جوون سالم به در بردیم و شکر خدا صحیح و سالم پا گذاشتیم به سال 93. یه روز هم به همین زودی از این مرحله سخت می گذریم و پا می گذاریم تو روزهای شادی و آرامش.
نادیاااااااااااااااا برو بترکون و شادی کن و خوش بگذرون و برای من قرص آمریکائیه ضدسقط بفرست.(نیکا منو سر کار گذاشت و فقط گز آرد فرستاد تا چاق و قلمبه شم)
من هم امسال هیچ حس بدی نداشتم به خودم و زندگی و اینکه نی نی ندارم. شب عیدی هم زدم به اون در و بی خیالللللللللل. همه فک و فامیل هم یا بچه به بغلن یا بچه تو شکم. منم همین که شنگول و خندونم برای بسه. اصلا هم تو فاز منفی و غصه و اینا نبودم. برای همه دعا کردم. برای دلخوشی هممون. من از خدا دلخوشی می خوام حالا یا به وسیله بچه یا هر چیز دیگه ای. فقط امید به زندگی می خوام. فقط بچه که نیست که امید می ده به زندگی .مگه نه!!!!!!!!
یه جا رفتم عید دیدنی یه خانوم بود که اونجا بهشون کمک می داد. فوق العاده ساده و خوشگل بود ولی الهی بمیرم برای دخترش. سر بچه کلا دفرمه بوده و چشماش تقارن نداشتن و بالا پائین بودن. یعنی اصلا حالت سر و جای چشمها طبیعی نبود اما بازم زیبا بود. کسی نمی رفت طرفش. رفتم بغلش کردم چسبوندمش به دلم. مامانش گرفتار بود و کسی به بچه توجه نمی کرد. الهی بمیرم برای این نی نی و مامانش. گفتم ای خدا منو ببخش اگه گاهی به زور و لج چیزی را ازت خواستم یا خیال کردم غم من بزرگترین غم دنیاست. نمی دونم از دیروز تو فکرشم. باز قاطی کردم....
لیلی جونم خوشحالم که روحیه ت خوبه. منم روحیه ام بد نیست اما به بچه فکر نمیکنم. من دفعه قبل که سقط کردم مثل تو بودم بعد از اولین پری دوباره فکر بچه به سرم زد و زودم حامله شدم اما اینبار هنوز حالم اونقدر خوب نشده که دوباره بهش فکر کنم. ما تا تابستون تصمیم داریم بریم کرج برای زندگی. شاید اقدامو بذارم بعد از اسباب کشی و مستقر شدن تو خونۀ جدید. شاید این جابجایی حالمو بهتر کنه و انگیزۀ بیشتری بهم بده
میس یو دوستم
میبوسمت
سلاااااااااام به همه ی قلمبه های بهاری

خدارو شکر مثل اینکه حال همتون خوبه ایشالا بهار توی روحیه همه تاثیر بذاره و همگی این حالو خوبو تا آخر حفظ کنن
محیا جووون تولدت مبارک عزیزم ایشالا سال دیگه تولدتو کنار نی نی توی جمع سه نفره تون جشن بگیرین منم متولد 70 هستم البته یه 8ماهی از شما کوچیکترم خوبه که یه دوستم همسن و سال خودم اینجا دارم

نادیاااااا جووووووونم سفر بی خطر عزیزم ایشالا که با روحیه تووووووووووپ برگردین و حسابی بهت خوش بگذره

سحرناز جونم کار خوبی کردی رفتی خونه خانواده سلطان البته به خاطر حفظ احترام شوشوت میگم

مرداد جونم به نظر منم آدم همینکه دلخوشی داشته باشه خودش دنیا دنیا می ارزه حالا چه این دلخوشی به واسطه بچه باشه چه به خاطر چیزای دیگه آدم نباید چیزی رو به زور از خدا بخواد که بعدها پشیمونیش واسش بمونه خودمونو به خدا بسپاریم و ایمان داشته باشیم که خدای مهربون واسه بنده هاش بهترین هارو در نظر می گیره

بامیه جون خدارو شکر که آزمایشات نرماله عزیزم دیگه نمیخواد کنکاش کنی ایشالا تو سال جدید خواهرت نی نی دار بشه و خودت به آرزوهای قشنگت برسی

نیکا جون/ دلنیا و لیلی و همه ی دوستای دیگه به یاد همتون هستم
سلاااام به همه ی دوستای عزیزمممم

***سال نوتون مبارک***

امیدوارم توی سال جدید به همه آرزوهاتون برسین. براتون بهترین آرزوهارو دارم :-****

محیا جونم تولدت مبارک عزیزم. چه ماه و روز خوبی بدنیا اومدی خوش یحالت :-) ایشالله سال دیگه روز تولدت مامانی هستی :-*

نادیا جونم پس کوجا رفتی؟ واسه منِ اصفهانی فولیکم بیاری راضیم :-)))) مفت باشه کوفت باشه ;-) :-)))) خوش بگذره عزیزم :-* کلی پای هفت سین یادت کردم. مگه صورت ماه و مهربون و خنده ی نازت از یادم میره؟ قربونت برم خواهر جونم بی تو قطار اصلا صفا نداره. یادت باشه قول دادی خرداد بپری تو قطاراااا. تو واسه هممون خیلی عزیزی :-*

مرداد جونم اولا که خوبی از خودتونه ( یه باره جواب وایبرتم همین جا میتایپم ) ماشالله خودت از خانومی و خوشگلی کم نداری. منم وقتی عکس وایبرتو دیدم خیلی به دلم نشستی. چهره ات با لحن حرفات و صمیمیتت خیلیییی همخونی داشت. دوستم به یاد تو هم بودم پای هفت سین, با اینکه خیلی خانومی و تو بازدید عید با دیدن اون بچه ای که مشکل داشت کلی هم خدا رو بابت داشته های خودت شکر کردی, ولی تو باید همون دو سه تا واگن اول سوار بشی. ایشالله همین فصل بهار میپری تو قطار. راستی تو هم یه عکس دوتایی از خودتو سلطان برام بفرست. قرص ضد سقط آمریکاییتم پیشم محفوظه تو برو اقدام خودم میفرستم برات خیالت راحت باشه عزیزم ;-)

طهورا جونم سال نوات مبارک دوست خوش تیپم :-* من هی میگفتم تو مانکنی.. ماشالله با شوهرت خیلی هم برازنده ی هم هستین. ایشالله امسال جمع دونفره تون سه نفره میشه به امید خدا. به یاد تو هم بودم سر هفت سین :-)

پری من هم 29 ام تشریف آورد. تموم که شد میریم واسه اقدام. توکل به خدا گرچه خیلی استرس دارم! محتاج دعاتون هستم خیلی زیاااد.

راستی من هنوز موفق نشدم مریم جون و لیلی جون و مژده جون رو ببینم. شماره مو براتون میفرستم. وایبر میاین یا بریم تو کار ایمیل؟ به یاد شما دوستای عزیزمم بودم سر هفت سین :-* خیلی دوست دارم ببینمتون. به نادیا هم گفتم کاش وقتی رفتین بیرون یه عکس سه نفره گرفته بودین که ما هم روی ماهتونو میدیدیم گفت آره حیف شد یادمون نبود. مریم جون الان میری اقدام یا اول باید استعفا بدی؟

سحرناز جونم چه عکس زیبایی گرفتی سر هفت سینت :-* به یاد تو هم بودم و گفتم ایشالله سال دیگه یه نی نیِ نااااااز و ملوسم تو عکست هست :-)

بامیه جونم واسه تو هم دعا کردم اول یه شغل عااالی و بعدشم هروقت اراده کردین یه نی نیِ سالم و تپلی خدا بهتون بده :-* خواهرتم ایشالله امسال دیگه مامان میشه.

دل نیا جونم سال نوِ شما هم مبارک :-* امیدوارم سال جدید برات با یه عالمه شادی و روشنی و اتفاق های خوب و شیرین همراه باشه. شمارو هم دوست داشتم ببینم..

برای همه ی شما دوستای گل و مهربونم آرزوهای بهترین لحظه ها رو در سال 93 دارم. دوست دارم سال 94 که اومد حتی یه ذره غم و غصه هم توی دلای مهربونتون نباشه. خواهشا واسه منم دعا کنین. دلم نمیخواد اول سالی انرژی منفی بدم ولی واقعا واسه اقدام استرس دارم. مشغله ی کاریمم خودش شده یه معضل! انشالله از دعای خیر شما حل میشه.

همتونو خیلیییی دوست دارم و میبوسمتون :-*********** بازم عیدتون مبارک
سلام دوستان منم خوشحالم طهورا جون ذرکل من از همه هفتادیا بزرگترم. مطمعنم خداجون حاجت هممونومیده یه امامزاده نزدیک خونموونه که خیلی قبولش دارم راستش مامانمم منوبعد7سال چشم انتظاری بعدیه. سقط دنیا اورد. وحاجتشم ازامام رضاواون امامزاره گرفت توخواب دیده بودتوواون امامزادست بهش گفتن اسم دخترتوبایدزینب بزاری اونمم گذاشت من میخخواستم اگه بچم دخترشد اسمشومحیا بزارم براهمینم اسم کاربریم محیا امانشدامروز اون امامزاده بودم. براهمتون. دعاکردم نیکاجونم استرسوازخودت ذورکن گلم وضوبگیرقبل اقدام سوره یس بخون ووازته دل از خدابخواه. کمکت کنه توسعی خودتوکردی بسپار به خدا خداروچه دیدی شاید مامان دووقلوها شدی فدات شم. منم. بعدتعطیلات میرم دکتر ببینم چی میگه آزهاروبدم منم انشا الله میرم اقدام فک کنم اردیبهشت میرم اقدام اگه مشکلی نباشه فدای همتون. من توهرعیذیدنی کلی. نی نی میبینم دیگه برام مهم نیست چون من نی نی رومیخوام که ازوجودم باشه واون نی نی هابرام جذاب نیستن خدایا دامن. دامن من. وهمه دووستام. وچشم انتظارا روسبز کن آمیییییییییین
نیکا جون منم جز نادیا و لیلی هیچکسو ندیدم. هی اومدم اینجا دیدم همه دارن به هم میگن وااااای دیدمت، واااای چقدر خوشگلی ... منم دلم حسابی آب شد. نفهمیدم موضوع چی بو. هیچکس برام ایمیل نزد هیچکسم ندیدم
مشتاق دیدار همتون هستم
2706