2703
2553
با سلام
خیلی وقته که دوست نداشتم که اصلا به نی نی سایت سر بزنم چون آخریت باری که سقط کردم حال و روز خوبی نداشتم مرداد 88 برای بار دوم سقط کردم اولی 2 ماهه و دومی دو قلوی 6 ماهه تا3-4 ماهه پیش اصلا از حاملگی میترسیدم ولی دیگه میخوام اقدام کنم ..........
خدا رو قسم میدم به این ماه مبارک که به همه ما کمک کنه تا بتونیم بارداری موفقی داشته باشیم من هم به نیت همه سعی می کنم قران بخونم انشالله دل ما هم شاد بشه...
سلام عزیزم خوبی من تو 8 ماهگی نی نی گلمو که یه دختر ناز بود از دست دادم خیلی سخت بود ولی دیگه باید باهاش کنار بیایم به خاطر زندگیمون و به خاطر شوهرامون من الان که 6 ماه گذشته میخوام دوباره برای بارداری اقدام کنم چون 100% لازمه که اینکارو بکنیم تا دیگه خاطره تلخ قبلیو از یاد ببریم البته کاملا بدون استرس تو هم حتما اینکارو بکن ولی قبلش حتما برو پیش یه روانپزشک چون دلت خیلی بزرگ میشه گلم . با ارزوی یه حاملگی موفق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلاااااام مریمی گلم.
منم سقطم درست مشابه تو بود الان 5ماه میگذره و این ماه اقدام کردم. خیلی میترسم که حامله نشم...
به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری واست سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش نمیرسن!!!
سلام.من بهمن پارسال سقط داشتم و البته کورتاژ شدم.توی 10 هفته بودم ولی سونو 6 هفته نشون می داد و ضربان هم از بین رفته بود.البته بعد که آزمایش کامل خون دادم مشخص شد که کم کاری تیروئید دارم و مقدار tpoهم بالاس که اینها باعث سقط میشه.دکتر بهم قرص لووتیروکسین و آسپرین داده و گفته بعد از اینکه حامله شدم باید سریع برم تا بهم دارو بده.....ماه قبل اقدام کردم اما نشد..واسم دعا کنین که این ماه بشه.. انتظار سخته..بار قبل همون ماه اول حامله شده بودم..
2714
مامان هانی گلم مرسی از اینکه بهم قوت قلب دادی. ایشالا نی نی گلت رو سالم و خوب به دنیا بیاری عزیزم.
بووووووووووووووس
به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری واست سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش نمیرسن!!!
سلام کسی تا حالا سقط به خاطر سندروم دان بودن داشته ؟ میخوام راهنماییم کنید. من آزمایش امنیوسنتز دادم هنوز جوابش نیومده خیلی میترسم ! توی 21 هفته کورتاژ یا با سرم فشار زایمان میکنن؟
من متاسفانه بارداری دومم پوچ شد...7خرداد بود که مجبور به کورتاژ شدم....امیدوارم خدا بهم کمک کنه!الانم هنوز تردید دارم برای اقدام مجدد....هرچی ازمایش هم دادم مشکل خاصی نداشتم....امیدوارم هر دلیل ناشناخته ای داره رفع بشه خودش....
خدایا دامن همه منتظرای نی نی رو به راحتی وخیر وخوشی سبز کن!
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
2706