2733
2734
سلام من هفته 25 هستم قصد دارم دکتر و بیمارستانمو عوض کنم ولی واقعا نمی دونم چه تفاوتی بین میلاد و بیمارستان های خصوصی است که تا این حد تفاوت قیمت دارند ممنون می شم کمکم کنید تا بعدا پشیمان نشوم
فاصله تان را با آدمها حفظ کنید !

از یک جایی به بعد ،

آدمها تاوان دوری آرزوهایشان را

از نزدیکی شما می گیرند....
من خودم میلاد زایمان کردم و و یکی از آشناهای نزدیکمون 5 ماه بعد از من تو مادران. تنها تفاوتش این بود که تو اون یه روزی که بستری هستی تو میلاد خودت یا همراهت باید بچه رو وقتی جاشو کثیف کرده بشوره ولی تو خصوصیا خودشون می برن می شورن می آرن........ همیییییییین. من خودم که از میلاد راضی بودم دکترم هم دکتر امیری بود.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مامان کوثر عزیز من تقریبا سه هفته به زایمانم مونده و 8 ماهه که بیمارستان میلاد پیش دکتر قاضی زاده ویزیت شدم ولی هنوز نه تاریخ دقیق زایمانم را مشخص کرده و نه اینکه خودش اینکار را انجام میده یا نه ! و گفته اگه نباشه باید برم اورژانس ب.
بیمارستان میلاد تا الان به نظرم بیمارستان خوبی اومده و فقط خیلی شلوغه... ولی مشکلم اینه که بخاطر دکتر قاضی زاده اومدم و حالا معلوم نیست چه کسی زایمان را انجام میده ..
آیا واقعا همه دکتراشون کارشون یکییه و میتونند یه بخیه درست و حسابی بزنند که بعدش دچار مشکل نشم....
من زایمان دومم هست و سزارینی هستم...
سلام منم هفته دیگه باید میلاد زایمان کنم می خواستم بدونم چه چیزهایی باید همراه خودم ببرم آیا بیمارستان ساک میده؟ منظورم از ساک مثلا دمپایی و لباس و چیزهای دیگه ای که توی بیمارستان های خصوصی میدن آیا میلاد هم میده؟
حال همه ما خوب است اما تو باور نکن.
سلام به همه مامانها.منم هنوز نتونستم بیمارستان انتخاب کنم دکترم فقط عرفان هست و هزینه ی بالا،بیمارستان میلاد برای اینکه بتونم از بیمه استفاده کنم باید قبل از سه ماهگی وقت میگرفتم حالا اگه اورژانسی برم نمیدونم آیا دکتر خوبی تو اون زمان هست یا نه؟؟؟لطفا اگه میتونید کمک کنید.
بیمارستان فوقالعاده شلوغیه من کنترل بارداریمو اونجا انجام میدادم و خیلی هم تمییز و بهداشتیه اما به مریض خوب اهمییت نمیدن من بارداری ریسکی داشتم و ختم بارداری باید میشدم اما میگفتن باید صبر کنی دردت بیاد ولی من درد نداشتم تازه تا تاریخ زایمانم هم مونده بود ..داستانش طولانیه فقط اینو بگم شبانه شوهرم از بیمارستان مرخصم کرد رفتن جای دیکه از ترسشون شبانه میخواستن سزارینم کنن انقدر فشارم بالا بود
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
ولی اونا هی میگفتن صبر کن دردت بیاد ولی یک هفته بود دکتر افلاکی دکتر بیمارستان خودشون میگفت باید ختم بارداری بشی وضعیتت خوب نیست من رو خداییش خیلی اذیت کردن اونجا آخراش ولی خوب خداروشکر بیمارستان دیگه با دکتر عالی زایمان کردم و همه چی خوب پیش رفت ..........خودت حالا تصمیم بگیر عزیزم بری اونجا یا نه البته شایدم شانس من اونطوری بوده
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
سلام بچه ها. خوشحالم که این تاپیکو دیدم. منم قصد دارم اونجا زایمان کنم. ولی می ترسم. رسیدگی شون چطوره؟ پرسنل بد اخلاق نیستن؟البته من طبیعی می خوام. درمانگاهش که خیلی شلوغه. ولی نمی دونم تو بخش چطوره؟ کسی از هزینه اتاق خصوصی خبر داره؟
ماتار جان میشه بعد زایمانت بیای بگی که چطور بوده؟
2706