2733
2734
عنوان

یکی راهنمایی کنه طبیعی یا سزارین؟

2593 بازدید | 57 پست
من دیسک کمر دارم و دکترم گفته زایمان طبیعی واسم خطر فلج شدن یا قطع نخاع نداره ولی هم موقع زایمان هم بعدش بیشتر از بقیه کمر درد می شم خودم باید انتخاب کنم
3هفته دیگه تاریخ زایمانمه به نظر شما طبیعی بهتره یا سزارین؟ چی کار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه چی میخوای ریسک به این بزرگی بکنی حتما با یه دکتر دیگه هم مشورت کن من خودم طبیعی بودم درسته دردش زیاده ولی بعدش واقعا راحت بودم
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
با یه دکتر دیگه هم مشورت کن
ممکنه اصلا لگنت خیلی مناسب باشه و راحت زایمان کنی که خوب طبیعی بیشتر می ارزه
ولی اگه قرار باشه زیاد درد بکشی با مشکلی که داری شاید سزارین بهتر باشه
من خودم طبیعی زایمان کردم راضیم ولی مشکل شما رو نداشتم
من دونفر رو میشناسم اگه فقط 1ساعت تحمل کرده بودن طبیعی زایمان میکردن ولی سزارین شدن با همه درهای بعدش
اگه لگنت مناسب زایمان طبیعی باشه دهانه رحم باز شده باشه ارزشش رو داره
ولی حتما نظر چند دکتر دیگه رو هم بپرس
2738
من از اول دوست داشتم طبیعی زایمان کنم ولی انقدر مامان با اطرافیانم گفتن نه طبیعی بده تو نمیتونی ......منم که میترسیدم بعد اونم فکر کردم چقدر وحشتناکه به خاطر همین سزارین انتخاب کردم که الان به شدت پشیمونم ولی چه فایده که راه برگشتی نیست
من سزارین شدم و از سزارینم خیلی راضیم.دودل بودم ولی مشکلاتی پیش اومد که اورژانسی سزارین شدم یعنی انتخابی نبود.من هیچ عارضه ای از بی حسی و جای عمل و ... ندیدم تنها دردم هم موقع پایین اومدن از تخت بود و اصلا توی خونه استراحت نکردم عین روزهای عادیم بودم راحت تر از هفته های آخر بارداری!

به نظر من در این زمینه کسی نمیتونه راهنماییت کنه جز دکترت و سلیقه شخصی خودت و شناختی که از خودت داری.اگه قراره توی طبیعی از درد یا زور کم بیاری و مجبور شن ببرنت اتاق عمل یا زبانم لال خدانکرده برای بچه ات مشکلی پیش بیاد سزارین انتخاب کن اگرنه از خودت مطمئنی که میتونی دردشو تحمل کنی خب هرچیزی طبیعیش بهتره.

راستش من توی بحثها دیدم بیشتر خانمهای این سایت روی طبیعی و سزارین یه جورایی تعصبی بحث می کنن.اصلا پیشنهاد نمی کنم اینطوری تصمیم بگیری.
قطعاً سزارین رو انتخاب کن

طبیعی خودبخود کمردرد میاره چه برسه به تو که از اول کمردرد داشتی
خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
2706