2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322138 بازدید | 117656 پست
دوست جونا من برم هنوز صبحونه هم نخوردم فعلا خدانگهدار راستی هانی جونم فک کنم دیگه فهمیده نی نیش چی هست . هانی رفتی سنو ؟
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 3 یهو درد شدید به مدت 1 ساعت داشتم و تا شب زیر دلم تیر میکشید تا شب رفتم دستشویی یه ترشحه غلیظ ازم خارج شد به نظرتون تخمک گذاری بود؟
بیائید دعاهایمان را با این فرمول کادو پیچی کنیم : صلوات + دعا + صلوات
2728
اره احتمالا شابی جون . ایشالله هرچی صلاحه میشه ولی اگه خبری نبود این دفعه حتما از تست تخمک گذاری استفاده کن
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
ترشحات تخم مرغی یعنی یا اون روز یا فرداش تخمک گذاریده . من از طریق همین عامل تخمکگذاریم رو تشخیص دادم
2738
2706