2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322182 بازدید | 117656 پست
ممنون ما هم هر دو خوبیم خداروشکر
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی نرگس و رهگذر جون.چند روز بعد بی بی چک بزنم؟این اولین ماهه که اقدام میکنم خدا کنه که همین ماه okشه
بیائید دعاهایمان را با این فرمول کادو پیچی کنیم : صلوات + دعا + صلوات
2731
ناااااااااازی چه ک.چولو هست هنوز رهگذر جون من اولین سنو رو تو ده هفتگی رفتم بعد اونم دیگه فعلا نرفتم فکر نکنم مشکلی باشه , چون خدای نکرده خدای نکرده گوش شیطون کر اگه قلب نی نی نزنه دکتر نمیتونه کاری بکنه . پس خیالت راحت باشه . اگه دو هفته هم دیر بری به نظر من مشکلی نیست . چون دکترا فکر جیب خودشونن . میخواین هی ادم رو بکشونن اونجا
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
2738
مرسی نرگس جون آره به خدا تازه خودش گفت چون تعطیلاته دو هفته زودتر برو بعد که جوابو دادم بهش کلا یادش رفته بود زودتر فرستاده منو کلی هم استرس بهم وارد کرد،ولی من خدا رو شکر هیچ مشکلی ندارم برا همین گفتم از اون تاریخم دیرتر برم
رهگذر جون طبیعی باردار شدی ؟
من که وقتی گفت فلان تاریخی برو سنو گفتم خانوم دکتر اون موقع دیر نیست ؟ چون خیلیا از این تاریخ زودتر میرن که ببینن مشکلی هست یا نه ! بهم گفت اگه مشکلی باشه تو این مدت علائم خودش رو نشون میده مثل لکه بینی . بهم گفت اگه لکه بینی داشتی سریع بیا. همین
فک کنم دکترت یه کم وسواس داره !
2706