عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319620 بازدید | 117656 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازگل جونی ایشاله که فقط لک بوده و پری نیاد
باز بارانی شدم انگار می آید کسی * این تو و این نبض من انگار می آید کسی* ذهن آبادی هنوز از قصه و رویا پر است * باز هم دست بر دعا بردار می آید کسی*
2728
بقیه کجایین چرا نمی یاین؟ یعنی اینقدر درگیر دید و بازدیدین!
باز بارانی شدم انگار می آید کسی * این تو و این نبض من انگار می آید کسی* ذهن آبادی هنوز از قصه و رویا پر است * باز هم دست بر دعا بردار می آید کسی*
آخی... من دیشب خواب دیدم بچم تو بغلمه و دارم تو خیابون راه میرم. خوابش می اومد بچم کوچولو بود بهش گفتم سرتو بذار رو شونم بخواب مامان. آخی اینقدر باحال بود
ایشااله ایشاله ایشاله چطوری نازگلی؟هنوز پری کامل نیومده
بچه ها من دیشب معذرت میخوام دوبار تو ادرارم یه ریزه خیلی کوچولو خون دیدم که دفعه دوم خیلی کمتر بود بعدشم دیگه چیزی ندیدم لباس زیرمم تمیزه ولی خیلی نگرانم طبق نظر دکتر سونوگراف باید الان هفته پنجم باشم
2706