2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322053 بازدید | 117656 پست
منم چندروز قبل پری شکمم نفخ داره. مهرناز جون دکتر نرفتی؟ اشکال نداره.من الان هرکیو میبینیم یک سال طول کشیده تا بچه دار بشه.اگه بیشتر از یکسال باشه غیر طبیعیه .دکترا هم همینو میگن
خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ستاره از همون ماه اول رفتم دکتر،پزشک چون دوستمه با کوچکتربن چیزی بهش زنگ میزنم اول دوماه سونو دادم تا ببینم سایز فولیکولام برای تخمک گذاری خوبه یا نه،بعد آز هورمونی دادم که همه خوب بود،بعد شوهرم از داد که اونم خوب بود،بعد برام عکس رنگی نوشت که لوله هامم باز لود و مشکلی نبود،این ماه هم برای افزایش اطمینان واسه تخمک گذاری لتروزل خوردم که سونو دادم و سابز فولیم بازم خوب بود دیگه نمیدونم چرا نمیشه این ماهم مطمئنم پری میشم چون کمر دردای پریودیمو میشناسم
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .
2728
سینه هام چرا درد میکنن سفت شدن هاله دورشم پررنگ تر شده. زید دلمم درد میکنه دیشب ک خیلی درد میکرد دراز کشیدم بهتر شد امروز یکم درد میکنه. همشم ضعف دارم زود زود گشنه ام میشه
منو عشقمو و میوه ی عشقمون
من سینه هام تیر میکشن اما مرده شور این علائم رو ببرن که همش آدمو گمراه میکنن من این ماه گر گرفتگی از روز ۲۲ داشتم دلم ضعف میرفت،زود خسته میشدم،گاهی سرم گیج میرفت،از روز ۲۶ سینه هام نوکشون حساس سد،تیر میکشید،یه روز که روز ۲۳ بود یه طرف دلم یه نقطه از صبح تا شب سوزش داشت،دردای پری هم داشتم،اما خبری از نی نی نیست
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .
2738
مهرناز جان دقت کن: منم عکس رنگی گرفتم دکتر گفت یکی از لوله هات یه کم به چسبندگی مشکوکه، لتروزول نوشت ماه بعدش یعنی بعد از 1 دوره مصرف پرید شدم (ماه پیش) انگاز دنیا سرم خراب شد چون دکتر واسه 2 ماه نوشته بود و گفته بود معمولا و تو درصد بالایی از خانوما عکس رنگی و مصرف یک یا دو دوره لتروزول جواب داده تو هم امیدوار باش من یک ماه بعدش مصرف کردم و دقیقا همونی که دکتر گفت شد ماه دوم جواب گرفتم، تو هم عین من داری پیش میری اگر این ماهم نشد ناراحت نشو احتمال خیلی خیلی زیاد تو ماه بعدی نتیجه بگیری خب؟؟
2706