2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322171 بازدید | 117656 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهک ایشالا فردا کلی خبر خوش می شنویم. مهرناز 11111111111111110 روز. میخای ما رو دق بدی. قبل از عید سیکلو رد کردی؟
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن
2728
آفرین ماهک توکل بخدا من برای اولین بار دو ماه پیش 6 روز عقب انداختم با کلی علائم که داشتم گفتم حتماً باردارم ولی بی بی چکم منفی شد رفتم آز دادم کش اومدم گفتم تا بی بی چکم مثبت نشده آز نمیدم
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .
لیلی من 25 اسفند باید پریود بشم که انشاالله نمیشم نمیدونم چرا از حالا تخمدونام درد میکنه الان تازه 17 هستم
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .
2738
انشالا بره تا 9 ماه بر نگرده ... پس قبل از عید باید خبر بدی. چون ب احتمال زیاد بریم مسافرت. بعد از فضولی خواهم مررررررررررد
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن
ببین تازه LH به حد بالای خودش رسیده بعد از 48 ساعت تخمک آزاد میشه با توجه به اینکه سیکلات 29-30 روزه است روز 14 یا 15 تخمک گذاری داری تو حالا 13 هستی از امشب بری اقدام خوبه من از 14 رفتم اقدام هر شب تا دیشب که 16 بود
2706