2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4321846 بازدید | 117656 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فدات شم مهگل جون ایشالله خودتم به زودی بیای و خوش خبری بدی
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
2738
امروز بعد مدتها تهوع نداشتم اگه خودمو چشم نزنم ولی دیروز واقعا بد بودم , دیگه اگه یکی میگفت داری میمیری واقعا خوشحال میشدم
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
خب خدا رو شکر که امروز خوبى منم دیروز فشارم خیلى پایین بود از جام پا میشدم سرگیجه شدید میگرفتم و چشمام سیاهى میرفت
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
راستی نازگل جون امشب برو بی بی چک بگیر و فردا با اولین ادرارت امتحان کن و یه نیم ساعتم صبر کن . بابا چه دلی داری تو خخخخخ مارک medicore بگیر
2706