2737
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322318 بازدید | 117656 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستای گلم. خوبید؟ دو سه روز نبودم، دو سه روزم طول کشید تا مطالب قبلیو بخونم. به تمام باردارای جدید تبریک سفارشی میگم انشاءالله قسمت همه منتظران بشه
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
خدا رو شکر وقتیم میام هیچکس نیست. حالا دو ساعت نیام، ده صفحه پیش میرید
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
سلام به همه.سهیلا جونم ناراحت نباش. مهرناز جونم منم پلی کیستیکم.چکار کنم تخمک گذاری داشته باشم؟یه راه حلی جلو پام بذارین
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
2738
چقدر حرفیده بودین در غیاب ما جامون خالی مرسی مهرناز جونم . بخدا سر نماز ( اگه خدا قبول کنه) همتونو یادم هست. ایشاله همه منتظرانی نی دار بشن. ایشاله هیچ زنی این انتظارو نکشه هر کی از خدا هر چی میخاد بهش برسه. مامانای تاپیکم این دورانو بخوشی بگذرونن. صلوات
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن
مهرناز جون اگه ایده های جالب میخوای این جا یه سر بزن جالبه: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=843151&postID=41618967
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن
با مامانم رفته بودیم تو یه مغازه خریدمون که تموم شد. مامانم گفت: آقا تخفیف بدین... فروشنده گفت: خانوم ما قیمت ها‌رو کشیدیم پائین... مامانم گفت: آقا لطفش به اینکه که جلوی ما بکشین پائین... یعنی‌ بیچاره فروشنده تا گوشاش قرمز شد..
بعضی شبا که خوابم نمی بره، یه جوری که مغزم بشنوه می گم: خوب! برم یه کتابی بیارم بخونم… هیچی دیگه، اصلا بیهوش می شم! ************ معلمی درحالی که ساپورت پوشیده بود واردکلاس شد،ﺑﭽﻪ ﺑﻪ ﻣﻌﻠﻤﺶ ﻣﻴﮕﻪ : ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻣﺎ ﺳﺎﻕ ﭘﺎﺗﻮﻧﻮ ﺩﻳﺪﻳﻢ . ﻣﻌﻠﻢ 1 ﻣﺎﻩ ﺍﺯ ﻛﻼﺱ ﺍﺧﺮﺍﺟﺶ ﻣﻴﻜﻨﻪ . ﺑﭽﻪ ﺩﻭﻣﻲ ﻣﻴﮕﻪ: ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻣﺎ ﺭﻭﻥ ﭘﺎﺗﻮﻧﻮ ﺩﻳﺪﻳﻢ . ﺍﻳﻦ ﻳﻜﻲ 2 ﻣﺎﻩ ﺍﺧﺮﺍﺝ ﻣﻴﺸﻪ . ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﭘﺎ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﻴﺮﻩ ﺑﻴﺮﻭﻥ، ﻣﻌﻠﻤﻪ ﺩﺍﺩ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﻛﺠـــــﺎ؟؟؟ ﻣﻴﮕﻪ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻣﺎ ﻳﻪ ﺟﺎﻳﻲ ﺭﻭ ﺩﻳﺪﻳﻢ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺗﺮﻙ ﺗﺤﺼﻴﻞ کنیم شما هم بخندید من ضایع نشم
اینوش جون ایشاله اقاتون زود زود خوب میشه اقدامو شروع میکنین. البت قبلش یه سری به اقا امام رضا-ع- حتما بزنین سلام ما رو هم برسونین. شعر و عکسات فوق العاده بودن گذاشتمش بک گراند
انگار قرار نیس کسی بیاد منم برم لا لا میبوسمتون دوست جونا
سلام دوست عزیز من تزیینات نمدی اتاق کودک انجام میدم ازجمله گیفت تولد و سیسمونی، حلقه روی در، ریسه اسم و.. با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا خوشحال میشم برای کودک دلبندتون کاری انجام بدم اینم آدرس وبلاگمه www.arzankade.blogsky.com اینم شمارم برای اس ام اس 09012301580
خدایا دستامو بگیر
2706