2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322484 بازدید | 117656 پست
آره منم دقیقا از همینش میترسم!
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بر اساس پریودم باید ٢٩ بهمن ٣ ماهم تموم شه اما اگه بخوام اینجور که دکتر میگه حساب کنم فکر کنم ٦ یا ٧ اسفند ٣ ماهم کامل شه
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
ماه اول: از تاریخ اولین روز LMP تا ۴ هفته و ۲ روز بعد. ماه دوم: از ۴ هفته و ۳ روز بعد تا ۸ هفته و ۴ روز بعد. ماه سوم: از ۸ هفته و ۵ روز بعد تا ۱۲ هفته و ۶ روز بعد. ماه چهارم: از ۱۲ هفته و ۷ روز بعد تا ۱۷ هفته و ۱ روز بعد. ماه پنجم: از ۱۷ هفته و ۲ روز بعد تا ۲۱ هفته و ۳ روز بعد. ماه ششم: از ۲۱ هفته و ۴ روز بعد تا ۲۵ هفته و ۵ روز بعد. ماه هفتم: از ۲۵ هفته و ۶ روز بعد تا ۳۰ هفته بعد. ماه هشتم: از ۳۰ هفته و ۱ روز بعد تا ۳۴ هفته و ۲ روز بعد. ماه نهم: از ۳۴ هفته و ۳ روز بعد تا ۳۸ هفته و ۴ روز بعد. ماه دهم: از ۳۸ هفته و ۵ روز بعد تا ۴۰ هفته کامل که زمان متوسط زایمان طبیعی(Due date) است.
خدایا هزار باز شکرت خودت مواظب کوچولوی من باش.
2728
درسته رکسانا جون بر اساس این که شما گذاشتى همون ٦ یا ٧ اسفند باید باشه چون ٢ اسفند وقت دارم که تو هفته ١٢ هستم از نظر دکتر
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
2738
رکسانا واقعا خوش به حالت! این حالتای عجیب غریب داره دیوونم میکنه!همش احساس مریضی و ضعف دارم این کوچولو که از الان داره میپره بالاپایین، واسه خودش خوشه، نمیدونه من دارم چی میکشن
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
یعنی همون اولین روز آخرین پری؟؟؟ Lmp
2706