2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322014 بازدید | 117656 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیلی من دپرس نمیشم،خدا اونقدر نعمت بهمودن داده که بچهه توش گمه،لیلی جون خواهرانه میگم تا کاری به ثمر نرسیده واسه گکسی تعریف نکن،من مادر شوهرم چند روز پیش پرسید بچه نماخوای؟گفتم نه،شاید سال دیگه تازه بهش فکر کنم تا تصمیمم چی باشه،من تازه ۶ ماهم هست تو اقدامم،گفتم بچه چه تاجی میخواد به سرم بزنه
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .
2728
اره اشتباه کردم اخه مهرناز جون سنم هم کم نیس. همه میگن دست بجنبون داره دیر میشه منم از ناچاری اینو گفتم . بازم خدایا شکرت هر چی خودت صلاحت
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن
2738
مینا جون رنج ازمایش خودتو ببین با هم فرق میکنن.
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن
دکترش هم گفته فعلا کاری نکن منتظر باش ببین باردار میشی یا نه بیچهاره خیلی دکتر میره هر کی هر داروی گیاهی که بگه میخوره خیلی دپرس و نامید شده دکتر قبلیش بهش گفته این کیسته چسبندگی میاره
مینا جون برو برگه ازمایشتو بیار خودش جلوش نرمال پرولاکتین رو نوشته.
2706