2737
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322301 بازدید | 117656 پست
انشاا... ، من هیچ مشکلی ندارم،همسرمم سالمه، آز داده، این ماه هم عکس رنگی گرفتم اما نمیدونم چرا نمیشه
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جای خوندم نوشته بود اگ دیر لقاح صورت بگیره . بتا هم دیرتر میره بالا انشالله ک نسیم جون بارداری حالا چند روز صبر کن
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن
اوه شما ک از من کم حوصله ترین حالا صبر کن دختر خوب تازه 19 هستی
در نوبتی دوباره دلت را مرور کن ، از غم به هر بهانه ممکن عبور کن گیریم تمام راه تو مسدود شد بگرد، یک آسمان تازه و یک جاده جور کن
2738
مهرناز جون نمیدونی فرق گونال با سینال در چیه؟ فقط ایرونی بودنش؟
نسیم جان، من نمیخوام ناامیدت کنم این میزان بتا برای روز 30 سیکل و باردار بودن خیلی کمه، اما بازم توکل بخدا، خدا هرچی بخواد میشه، صبر کن تا 2 روز پری نشدی بعد بی بی بذار
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .
همه ک مثل هم نیستن جانم. من از دختر خواهرم پرسیدم گفت درد نداشتم
اوهم میدونم میخواستم ببینم ایرانیش ب اندازه خارجی کیفیت داره یا ن؟
2706