2737
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322513 بازدید | 117656 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره الان یک هفته هست درد پریودی و نفخ دارم زیره شکمم تیر میکشه نوک سینه هام میسوزه و دردناک شده خیلی هم کسلم همش میخوابم دکترم رفتم گفت مشکوکه علایمت ولی باید تا ٢٣ صبر کنی بهد از بدی
خدایا واسه هدیه ای که دادی شکرت خدایا خودت کوچولو من و بابایی رو حفظ کن عشق مامان و بابایی ما خیلی خیلی خیلی دوست داریم
2728
چون قبلا باردار شدم علایم و صورتم که عوض شده خودمو به شک انداخته نمیدونم دیوونه شدم
خدایا واسه هدیه ای که دادی شکرت خدایا خودت کوچولو من و بابایی رو حفظ کن عشق مامان و بابایی ما خیلی خیلی خیلی دوست داریم
نازگل جون بیست و هشت روز ست
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
نازگل جون ببخش دیر جواب دادم
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
2738
سلام.واى نازلى خدا شادت کنه که شادم کردى...ما دنبال چى هستیم تو دنبال چى...من حاضر بودم مامان مى شدم هیچ علامتى هم نداشتم...مرسى دوستم
دلم یه نی نى مى خواد.خدایا زندگى منو با یه بچه سالم گرم کن...
2706