2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319169 بازدید | 117656 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من الان تو دوران عقد هستم.می خواستم ببینم میشه کسی باکره باشه اما حامله هم باشه؟آخه من یک نزدیکی سطحی با شوهرم داشتم.اگه ممکنه کمی به من اطلاعات بدهید.آخه من شنیدم اگه مایع خارج شده از مرد روی آلت تناسلی زن هم بریزد امکان حاملگی وجود داره. مرسی.
سلام بچه ها من حدود سه هفته است که منتظر پری هستم درد شکم دارم مثل پری ولی زود قطع میشه کمی هم لکه بینی دارم امروز بی بی چک استفاده کردم جواب مثبت بود چیکار کنم حالت تهوع هم ندارم لطفا راهنمایی کنید
سلام آیسا جون من توی کتاب خوندم که چنین چیزی ممکنه ولی خیلی احتمالش کمه اینو بدون که حاملگی به این آسونی نیست سعی کن بیشتر مراقب باشی اگه موقع تخمک گذاری تو انجام شده باشه به احتمال خیلی ضعیف شاید حامله بشی البته به علایم بعدی هم توجه کن
ممنون ولی احتمال داره که خطای بی بی چک هم باشه آخه باورم نمیشه من تقریبا از سال 86 منتظر بچه هستم نمی دونم اگه بارداری نیست پس چرا بدنم اینجوری قاطی کرده جواب آزمایش خونم فردا آماده میشه لطفا برام دعا کنید
سلام خانما منم یه سوالی داشتم سه سال پیش یه جنین پنج ماهه سقط کردم بعدازاون مدت دیگه حامله نشدم نه خودم ونه همسرم مشکلی نداریم 5روزازپریودم گذشته پاهام بدجوری دردمی کنه یبوست دارم سینه هام هم دردمی کنه اونایی که تجربه دارن می خواستم بپرسم اینا می تونه علامت بارداری باشه ازترسم ازمایش انجام ندادم خواهش می کنم کمکم کنید.l
2706