2703
2553
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4307869 بازدید | 117656 پست
salam mikhastam begam serfe inke period mishid ya khoon mibinid nemitoonid begid ke hamele nistid ,ino bara kasayee migam ke jelogiri nemikonan. choon man period shodam daghighan roozi ke bayad period mishodam amma dar vaghe oon period nabood va khoonrizi bood ke man nafahmidam va bara hamin esterahat nakadam ke bayad mikardam va dar hafteye 8 fahmidam ke dige dir shode bood va choon hamelegiye porkhatar dashtam va bayad esterahat motlagh mikardam janin seght shod .amma khob dalile ghatiye seght ro doctor natonest tashkhis bede choon ke dir fahmidam va docotr raftam.kholase goftam bad nist dar jarayan bashid va hatman az babycheck ya azemayeshe khoon estefade konid.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مینا جون چند روز دیگه صبر کن بعد برو دوباره آز بده. ولی بی بی چک به این زودی جواب نمی ده
معمولا" بعد از عقب افتادن پری جواب می ده
حتما پیگیری کن
خدایا اگر من به تو بد کردم تو را بنده دگر بسیار است, اما اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدای دگر کجاست؟
2714
سلام نازنین من از مارک های زیادی استفاده کردم همشون تقریبا یکی اند.در ضمن اگه مامان شده باشی نزدیک پریود و یا بعد از اون حتما همشون نشون میدن.اگه مارک خوب پیدا کردی با خبر کن
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر بحق سیده زینب سلام الله علیها
2706