2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319118 بازدید | 117656 پست
سلام ممنون از همه دوستای گلم که اینقدر به فکرم هستید.خیلی سخته و ازندگی اون سختر اینه که هیچ کس نمیفهمه چرا ناراحتی.از صبح بیمارستان بودم دکتره میگه اگر با قرص بخواد دفع بشه آخر یکم میمونه که مجبور به کورتاژ میشی میگه بزار طبیعی دفع بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان بنفشه جون خیلی غصه خوردم این طور شرایط واسه خیلیا پیش میاد اما اگه واقعا امیدی نیست هرچه زودتر کورتاژکن یا طبیعی دفع بشه بره.دوباره خودتو تقویت کن عزیزم با توکل وامید بیشتر از قبل
هرچه دلم خواست نه آن می شود❤هرچه خدا خواست همان می شود❤
2728
منم دیشب خیلی گریه کردم شوهرم اومد خونه گقت زنه رفیقش بارداره 3 ماهشه یه لحظه انقدر دلم گرفت انقدر گریه کردم بخدا حسود نیستما ولی دلم یه لحظه شکست گفتم خدایا چرا من نمیتونم شوهرمو خوشحال کنم خوب اونم دوست داره بابا بشه تو روخدا بیاین برای اونایی که بچه دار نمیشن دعا کنیم که تا سال 94 خدا یه بچه صحیحو سالم به هممون بده....
سلام دوستای گلم به حق آبروی امام زمان که همه طعم مادر شدن رو بچشن من دیشب تا الان خیلی واسه بنفشه جون حالم گرفته شده! بچه ها ایشالله همتون زودحاجتاتون برآورده بشه، هرحاجتی
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
هانی جون من الان چند روزه که به خاطر بعضی حرفا اینجوری شدم، یه نمونش امروز نزدیک ظهر بچه ها من خیلی احساس افسردگی میکنم! همش دارم گریه میکنم چرا اینجوری شدم؟!
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
خوبم مینا جون شمع بهتری عزیزم؟
2706