2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4317609 بازدید | 117656 پست
نه سهیلا جون ناامید نباش عزیزم
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
سلام من آز بتا دادم مثبت بود ولی علائم حاملگی ندارم (فقط یک هفته ای دو ساعت به دوساعت گشنه ام می شد ولی حالا دیگه گشنه ام نمی شه زیر شکمم درد می کرد و بعضی وقتها انگار حباب زیر شکمم مترکید و البته مداوم نبود می گرفت ول می کرد و حالا هیچ کدوم از اون علائم را دیگه ندارم) کسی هست منو راهنمایی کنه امکان داره حاملگیم دچاره مشکل باشه آزاولم 17 -10- 93 بتا 9 آز دومم 21- 10 بتا 153 آز سومم 25-10 بتا 1075 دکتر آز دومم را که دید گفت بتات پایینه من در موعد پری نزدیکی داشتم که بدون محافظ بود قبل از اون جلوگیری میکردم معمولایکی دو روز مونده به پری نزدیکی بدون محافظت دارم ولی تا حالا مشکلی پیش نیومده بود در سال هم چند بار پریدم نامنظم میشه وقتی پرید نشدم آز دادم باید 3 - 10 پری میشدم خیلی نگرانم و استرس دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای گلم خوبید؟؟ نرگس جون تبریک میگم عزیزدلم ایشالابه سلامتی بغلش بگیری ترنم جون چه مشکلی میخوادپیش بیادعزیزدلم؟؟ خداروشکربتات خیلی خوب بالارفته نگران چی هستی؟؟ به هیچ وجه به علایم توجه نکن چون یه روزداری یه روزنداری تبریک میگم گلم ایشالاسالم بغلش کنی سهیلاجونم عیبی نداره عزیزدلم ایشالا ماه دیگه میای خبربارداریتومیدی گلم
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
2728
سلام هستی جون ممنون عزیزم:-* ترنم جون مبارکه گلم علائم رو که قرار نیست داعم داشته باشی عزیزم
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
چند روزه از پریودت میگذره ترنم جون؟
دوم آذر پرید شدم بعد از اون نزدیکی با محافظ داشتم از اول آبان نزدیکی بدون محافظ داشتم حالا که علائم حاملگی ندارم نگران شدم فقط هر از گاهی درد خفیفی در سمت چپ زیر شکمم دارم
سلام بچه ها من از 18 پری همش دارم لک میبینم تا الان که 25 پری هستم نهایتش 2 روزدیگه باید پری بیاد دکترم میگه شاید باردار باشی به نظر شما مسخره نیست؟؟؟ آخه اینهمه لکه بینی و....
پروردگارا سپاس که روز به روز به باردارشدن نزدیک ونزدیکتر میشوم
سلام دوستان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1037439&PageNumber=1 ختم کامل قرآن الهی به امیدتو...
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****
سلام دوستای گلم. مامان بنفشه جون دو روز نبودم این همه استرس گرفتی؟ بارها گفتم لکه بینی تو این زمان طبیعیه. البته باید پیگیرش باشی. مواظب باش و استراحت کن تا خدای نکرده تبدیل به خونریزی شدید نشه. حاملگی خارج رحمی با خونریزیه. البته اینم دلیل نمیشه هر کی خونریزی داشت، خارج رحمی باشه
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
سلام دوستان صبحتون بخیر سعیده جان یه بیبی چک بذاری بد نیست بفرمایید گوگولو جان
2706