2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322375 بازدید | 117656 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون هانی جون از راهنماییت راستی شما از زایمان طبیعی نمیترسید ؟
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
2728
2738
من تقریبا 1نیمه در اقدامم امروز میخوام برم دکتر ببینم چیکار میتونم کنم دیگه خسته شدم بعدشم داروهای نازایی سرسام اوره بعضی موفع ها کم میاریم.خودت که در جریان هستی مامان بنفشه که چقدر خرج میزارن رو دست ادم
مامان من که بنده خدا 8 ساعت درد داشتن , فکر کنم منم همینا بشه اگه بخوام طبیعی زایمان کنم
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
دردش به نتیجه اش مى ازه عوضش بعدش شکم در نمیارى زودتر سر پا میشى اگه سزارین خوب بود همه تو اروپا و آمریکا طبیعى زایمان نمى کردند
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
نسیم جان شما مشکلت چیه ؟
2706