2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322002 بازدید | 117656 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه ی دوست جونای خوب خودم خوبین؟؟ واااااااااای رزای عزیزم شوکه شدم دختر خیییییییییلی مبارک باشه عزیزدلم نگران نباش لقاحت دیرانجام شده عزیزم واسه اطمینان فردابرویه سونوانجام بده ناهیدجوونم ناراحت شدم عزیزم ایشالاخودتوخوب تقویت کن که دوماه دیگه یه دخترسالم وصالح بیادتودلت آبان جوونم ناامیدی مال شیطونه نبینم غصه بخوری دوستم ایشالابه حق حضرت رقیه زودی دامنت سبزبشه دوست خوشگلم سهیلای عزیزم واست دعامیکنم که ایشالااین ماه به حق حضرت علی اصغر نی نی بیادتودلت وغافلگیرت کنه خدا مامان بنفشه جون امیدوارم شماهم به زودی زوددامنت سبزبشه عزیزدلم طاهاجووونم کجایی دوست خوبم؟؟؟ بیاویه خبربده ازخودت خانوم طلا راحیل مهربونم ممنون خواهری که همیشه وهمه جابه یادم هستی ایشالاخداخودش نی نی نانازتوواست حفظ کنه ایشالابه حق امام حسین این ماه دامن هممون سبزبشه ای خداااااااااااااااااا هممونوغافلگیرکن
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
هستی جونم راحیل جون.ابان عزیز سهیلا جون و بقیه دوستان ممنون.منم خودم باورم نمیشه.خدا غافلگیرمون کرد.با اون شرایط جسمیم اصا باورم نمیشه.اخا تو اخرین سونو دکتر گفت یه کیست 4 سانتی داری.هر چی اون بالا سری بخواد میشه.قربونت خدا همه دوستای منتظرمم مثل من غافلگیر کن
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
2731
سلام دوستای مهربونم / ممنون بنفشه جونم خداروشکر فرشته جون فدات هستی عزیزم بوووس سهیلا جون
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
رزا جون شما لقاحت دیر بوده / اصلا استرس نداشته باش / فردا دوباره برو آز
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
سلام ناهید جون.خوبی؟بهتری؟ من به خانواده خودم و شوشو گفتم.اما الان پشیمونم.اخه میترسم
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
2738
دکتر ازمایشگاه گفت هفته دیگه از رو تکرار کن.امردز به دکتر خودم زنگ میزنم و میرم پیشش.خوبه به نظرت؟
ممنون عسل جون. به دکترم زنگ زدم گفت بیا مطب ناهید جوووون.یعنی چی میشه؟
ناهید جون.سونو واژینال خطر ناکه نه؟باید سونو بیرونی کنه.اگه اوایل بارداری باشه چیزی دیده میشه
2706