2733
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322286 بازدید | 117656 پست
شبت خوش اینوش جون.فردا اومدی و جوابم رو بلد بودی بهم بگو.ممنون
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جان منم برم.شوشو همش صدام میزنه.شبت خوش دوستم.ایشالا مامانی
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
سلام بچها خوبید صبحتون بخیر من ٤روز پری عقب انداختم پادرد دارم ولی نه ادامه دار بعضی وقتا تخمدون سمت راستم درد دازع و چپ!سینهامم گاهی اوقات و زیر دلم یهویی درد پری میاد روز ارل و دوم بی بی زدم منفی شد ماه قبلشم یعنی آخرین پری تو مهر بود که عکس رنگی انجام دادم فعلا نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟
بالخره گل پسرم 17 تیرماه 94 بدنیا اومد
2728
سلام دوستان،رزا جون مقدار خونریزی ربطی به پرو لاکتین نداره،گاهی اوقات به خاطر وجود کیست هست که کمه.من پرولاکتین بالا داشتم ولی خونریزیم شدید بوده،ولی الان که پرولاکتین آز دادم گفتن خوبه به جاش خونریزیم کم شده که دکترم گفت به خاطر کیستته.اگه سابقه خونریزی کم نداشتی پیگیر باش.
هرچه دلم خواست نه آن می شود❤هرچه خدا خواست همان می شود❤
2738
تبخال تناسلى عزیزم. اول سوزش ادرار گرفتم با درد زیر شکم بعدش هم تبخال زدم این دفعه سومه که میزنم همیشه هم بعد عفونت ادرار دوباره دارهامو شروع کردم این دفعه دیگه دکتر نرفتم
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
هانی جون چرا اینطوری شدی؟ میگن تبخال از طریق آمیزش جنسی که تمیز و یا شوهرت قبلا داشته می گیری.بد جایی هست درکت می کنم گلم.برای بارداری بعدها مشکل درست میکنه،به فکرش هستی که خوب بشه!
هرچه دلم خواست نه آن می شود❤هرچه خدا خواست همان می شود❤
دکتر گفت ویروسش تو بدنت هست آزمایش هم دادم ویروسشو داشتم هم من هم شوهرم خیلى بهداشت رو رعایت میکنیم اما این ویروس تو بدنم هست و گاهى میزنه. دکتر گفت تو باردارى مشکلى ایجاد نمیکنه فقط اگه موقع زایمان تبخال داشته باشم باید سزارین بشم حتما
دو ماه پیش هم دوباره زده بودم رفتم دکتر گفت اگه دفعه اوله که میزنى باید ٦ ماه جلوگیرى کنى ولى چون من دفعه دومم بود که میزدم گفت نیازى نیست
2706