2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319179 بازدید | 117656 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ندا جون هستی؟خواهری برو دکتر.من میگم شاید کیست داری.وگرنه دیگه تا حالا باید ازمایشت نشون میداد.من 46 دورم رفتم،فهمیدم کیسته
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
منم ترشح دارم زیر دلم درد خفیف دارم.فک کنم پری میخوام بشم.نمیدونم چرا ترشحم سفید نیست.مایل به رنگ خونه.کسی میدونه.خسته شدم.خسسسسسسته
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
رزا عزیز دلم. میترسم بگم برا پریته. ناامید بشی. من واقعا نمیدونم چمه. فکر کردم چیزیم نیست. ولی دیروز که نی نی طلایی گفت ١ ماه ١٨ بعد بتاش رفته بالا. به فکر افتادم. البته از ١٢ شهریور باید اتفاقی میفتاد دیگه نه!؟
دل داده ام بر باد بر هرچه بادا باد
ندا جون نه بابا میدونم باردار نیستم.وسط دورم یعنی اون هفته لک داشتم به دکتر گفتم گفت احتمالا تخمک گذاری.پریشب اقدام داشتم.از دیروز باز لک دیدم.این ماه کلا لک لکی بودم.بعید میدونم باردار باشم.
سلام سمانه جون.من هستم.خوبی؟
2706