2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4318948 بازدید | 117656 پست
خوبید دوستان؟ احساس میکنم سایت بازم قاطیه
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب همگی بخیر. من که نمیدونم این صفحه چش شده
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2728
سلام خوبین؟ سهیلا جون خواهری چطوری؟ هستی جون شما خوبی؟ آبان جان کجایی ازت خبری نیست بچه ها امشب که شب اول محرمه یه نماز 2 رکعتی داره هر رکعت 1 حمد و 11 توحید و فردا اگه می تونین روزه برین ایشاله که همه حاجت روا میشن منم دعا کنین...دلم برا همتون تنگ شده
یه غرور یخی یه ستاره ی سرد/یه شب از همه چی به خدا گله کرد/یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد/دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد..........
سلاااااااام به همه دوستان عزیز و صبور .همچین همتون دپرس شدین که انگار آسمون به زمین رسیده چرا بی خیال نمیشین.......اینقد استرس واسمون خوب نیس به خدا
هرچه دلم خواست نه آن می شود❤هرچه خدا خواست همان می شود❤
سلاااام به همه دوستای گلم. به لطف خدا و ائمه علیهم السلام و دعای شما دوستان، بتام بالای هزار شده. هنوزم نگرانم چون داروهای زیادی مصرف کردم. اما ماما دلمو یه کم آروم کرد و گفت وضعت خوبه و اصلا نگران نباش
ای جااااااننننن. مبارکه نی نی طلایی عزیز. انشاءالله بارداری و زایمان سالم و راحت داشته باشی و نی نیتم صالح و سالم و خوشگل باشه
2706