2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322280 بازدید | 117656 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهام جون من دو هفته عقب انداختم.سه روز عقب انداختم رفتم ازمایشگاه گفت مشکوک به بارداری هستی .سه روز بعد دوباره رفتم گفت 2 شده بتا منفی هستی.من به دکترم گفتم گفت ازمایشگاه خیلی مهمه برو پاتوبیولوژی مرکزی یا مسعود من گوش نکردم فرداش رفتم بیمارستان عرفان سعادت اباد گفت بتا 11 مشکوک به بارداری.دیگه دکترم دعوام کرد گفت پنجشنبه یعنی دیروز برو پاتوبیولوژی که رفتم و بتام 77.7 بود و مثبت شده بود. خستگی، کمر درد،تخمدانم درد می کرد،سر درد،جوش،دلم غذا های خاص بخواد....اینام علایمم بود
الهی و ربی من لی غیرک؟
2738
سلام مامان دانیال جون.مبارکه.دست راستت روی سر ما منتظرا.
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
ممنون گلم. سلام مامان نیما خوبی؟
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
سلام
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
2706