2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322014 بازدید | 117656 پست
نمی دونم نفس جان. تا حالا سابقه داشتی اینجوری پری عقب بیافته. هیچ علائمی نداری؟
یک روز رسد غمی به اندازۀ کوه، یک روز رسد نشاط اندازۀ دشت، افسانۀ زندگی چنین است عزیز، در سایۀ کوه باید از دشت گذشت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آبان جون علایمم قبل از مثبت شدن آز یک هفته قبل از زمان پری اینا بود: سفت و دردناک شدن سینه هام،خستگی و خواب زیاد،حالت تهوع ،درد زیر دل،سرگیجه و افت فشار و تب و لرز
فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است. حقوق برابر زن و مرد.
2728
زهره جان من الان روز 24 هستم ولی هیچ علامتی جز اینکه بعضی وقتا نفخ میکنم و به زیر دلم فشار میاره ندارم. علائم پری هم هنوز شروع نشده
یک روز رسد غمی به اندازۀ کوه، یک روز رسد نشاط اندازۀ دشت، افسانۀ زندگی چنین است عزیز، در سایۀ کوه باید از دشت گذشت.
امروز کل پری هام رو از سال 91 تا الان بررسی کردم، همیشه یک یا دو روز عقب انداختم و فقط یه سری 3 روز ،ولی الان 4 روز و خبری نیست حتی لک میترسم بخاطر مصرف کلومفین کیست ایجاد شده باشه، یکم ترسیدم، یا نینیه یا یه مشکل که باید زود حل بشه
یه غرور یخی یه ستاره ی سرد/یه شب از همه چی به خدا گله کرد/یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد/دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد..........
سلام
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
سپی جان راحیل جان و پرستو جان و ماه 65 و بقیه بچه ها همگی خوبید
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
2738
سلام به همگییییی سلام آیلین جون. خوبی؟ چه خبرا؟
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2706