2410
2553
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4308051 بازدید | 117656 پست
سلام بچه ها خوبید کسی تازه مامان نشده من تازه امدم
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
کسی نیست پس این 2 کاربر کجایند
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام بچه ها.دعا کنین منم این ماه مامان شم.دعای شما زودتر میگیره
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
پس خداروشکر دردا طبیعیه انشاالله که بزودی وخوشی بگذره بارداریمون من یه چندروزیه حرکتهایی مثل تپش یالرزش ونبض مانند زیردلم سمت چپ هر روز احساس میکنم فکرکنم تکونای نی نیمه مال شمابه چه صورت بود؟
man az hamun avayel nabz dar zire nafam ehsas mikaram.vaghti ham deraz mikeshidam va nafasamo negah midashtam zire nafam mesle nabz bala o paiin mishod. az hafteye 17 ham zire shekamam feshar miare.hata ehsas mikonam miad jolatar
فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است. حقوق برابر زن و مرد.
2706