2733
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322178 بازدید | 117656 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیبا دیبا جون هیچی نخردیم واسه نی نی...ولی همش هوس های جورواجور میکرد تا دلت بخواد آلو جنگلی و لواشک دادم به خورد ش سلام آوا جون
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
دیبا جون شمال خیلی خوب بود..بعد از ماه عسل اولین مسافرت 2 نفره منو شوشو بود..همیشه یه اتفاقی میفتاد که قسمت نمیشد مسافرت بریم...یا اگه میرفتیم هم دسته جمعی بود..اینسری هم نی نی داشت منصرف مون میکرد....ولی من باهاش صحبت کردم راضی شد
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
ایشالا هر چی که صلاح خداست... فقط سالم و صالح باشه... من البته دختر بیشتر دوست دارم..شو شو هم همینطور رو اسم زیاد فکر نکردم..یه جورایی تا سونو نرم باورم نمیشه نی نی دارم ولی شوشو ترنم رو خیلی دوست داره و ماهان هم واسه پسمل دوست داره منم از این اسم ها بدم نمیاد ولی تا ماه نهم شونصد تا اسم عوض میکنه نی نی
ووواااای آواناز جون خیلی قشنگهههه چه دلی داری که نمیخوای جنسیت رو بپرسی!!!!! چه جوری میخوای سیسمونی بخر ی خووووو؟؟؟
2706