2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4321810 بازدید | 117656 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محنا جون فولیکول محفظ تخمکه!باید به حدی برسه که تخمک ازاد بشه!روز چندت 14 بودی؟؟
خداجون از شما یه نی نی سالم و دوست داشتنی و تپل جیگری میخوام ..............الهی آمین!خدایا سپردم به خودت! خدایا به همه اونایی که نی نی میخوان یه نازشو بده.......الهی آمین!
آره محنا باید بزرگ باشه وسط سیکلت!
خداجون از شما یه نی نی سالم و دوست داشتنی و تپل جیگری میخوام ..............الهی آمین!خدایا سپردم به خودت! خدایا به همه اونایی که نی نی میخوان یه نازشو بده.......الهی آمین!
2728
بچه ها من یه ساعت پیش ناهار خوردم اما سر معدم هنوز ضعف میره.بعد ناهار متفورمین خوردم یعنی از قرصه که ضعف معده دارم.خیلی وقته قرص میخورم.
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
بچه ها من یه ساعت پیش ناهار خوردم اما سر معدم هنوز ضعف میره.بعد ناهار متفورمین خوردم یعنی از قرصه که ضعف معده دارم.خیلی وقته قرص میخورم.
خدا جونم شکرت واسه نی نی که بهمون بخشیدی.خودت واسمون حفظش کن.... میشه واسه سلامتی نی نی دوستام و من و مامان شدن بقیه دوستام یه صلوات بفرستین؟؟؟
آره راست گفته هر روز بزرگ تر میشه تا پاره شه!
2738
ایشاالله که بارداری محنا!برا منم دعا کن!یعنی ممکنه منم باردار باشم؟؟
بى بى معمولا یک هفته بعد از پرى جواب میده,براى بعضى ها یک روز بعد از تاریخ پرى جواب میده
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
2706