2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4321227 بازدید | 117656 پست
من معمولا مرتب نیست ولی چند ماه به جز یکبار که زودتر شدم بقیه اش 30تا 31 رو.ه بوده
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
سلام مانیا جون خوبی
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مانیا جان. الان اگه بی بی چک بزنی، ممکنه مثبت نشه. بهتره تا زمان پری صبر کنی. اما اگه عجله داری یکی بزن. بعضیا چند روز زودتر هم مثبت شده. پرستو جونم پنج روز زودتر مثبت شده بود
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
من سه ساله منتظرم تنبلی تخمدان داشتم یک سال پیش بعد از عکس رنگی باردار شدم که بارداری پوچ بود حالا یکساله منتظرم
خدای خوبم ممنون که بالاخره منو به آرزوم رسوندی و ۷ سال انتظارمو  با یک معجزه به پایان رسوندی خدایا خودت مراقب معجزت باش
2738
اره پری ام هفت روزه الانم روز دومه
چطوریه راستی ماه جان تو اطلاعاتی داری
2706