2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319172 بازدید | 117656 پست
خواهرم ماه قبل هفتم پریود شد این ماه روز چهارم فقط یک لکی رو دید. تا امروز ک هیچ لکی ندید.. از چهارم ، 6 روز میگذره. امروز رفت آزمایش خون داد برا بارداری. جواب مثبت بود ینی بارداره. بچه ها سوالم اینه : آیا این آزمایش درسته؟ یا چند روز بعدش باید بره؟ یه سوال دیگمم اینه که : بچه ها خواهرم دوماه پیش رفته بود دکتر زخم دهانه رحم هم داشت . دکترش گفت الان برات فریز نمیکنم بهت یه شانس میدم برو دو ماه اقدام کن. اگه باردار شدی خیلی بهتره زخم در دوران بارداری خود بخود خوب میشه. بچه ها این درسته ینی واقعا زخمه خوب میشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام بچه ها من ماه پیش یه اقدام واسه دست گرمی داشتم میتونم بگم اولین اقدام نیمه جدی...دوره هام هم 28 روزس ولی این ماه 30 روزه شد و یکسری از علایم بارداری رو هم داشتم ولی بیبی منفی شد و روز بعدش پری اومد...بعد از 2 روز هم پری تموم شد...من تاحالا اینجوری نشده بودم همیشه 5 روز طول میکشید تا تموم بشه...به نظرتون این یعنی چی؟تا حالا کسی اینجوری شده؟؟؟؟
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706