2733
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322205 بازدید | 117656 پست
ووووووی رفتم اتاق بچه هامونو تمیز کنمیهو دیدم یه گنجشک توشه..آخه اونجا که پنجره ش بسته ست از کجا اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ترسیدمممممممممممممم
با افتخار کارشناس مامایی هستم با عشق به سوالاتتون پاسخ میدم 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام به ندای گلم امیدوارم به زودی خبر مامان شدنتو بدی.
رارا جان من در خوزستان شهر دزفول ساکن هستم .
امیر پاشا جان از تو هم ممنون هستم بخاطر لطفی که داری از بس که کامنتها زیاد بودن ومن به خاطر مامان سرم شلوغه دقیق حضور ذهن ندارم ولی فکر کنم تو خم خبر مامان شدنتو دادی اگر درست باشه پس تبریک میگم.
هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
spوبفرین جان وآتی گلم مرسی .ان شالله روزی هم نوبت شما بشه.
آتی جوون من بارداری اولم هست برام دعا کن که بمونه برام انشاالله.
بفرین جان من تحت درمان بودم آخه تنبلی داشتم ولی خوشبختانه این ماه نرفتم دکتر ودارو مصرف نکردم تازه دکی گفت فولیهات خوب نیستندولی با توکل به خدا وائمه من مامان شدم پس همه چیز دست خداست واین اتفاق برای من یه معجزه بود وبهش خیلی ایمان دارم.ان شالله که نه ماه رو به خوبی سر کنم و نی نیم برام بمونه وشماها هم به زودی دامنتون سبز بشه التماس دعا دارم هم برای خودم وهم برای مامی.
هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
سلام دوستان من یه سوال دارم لطفاَ همفکری کنید من این ماه اوله که اقدام به بارداری کردم و الان 7 روز از موعد پری گذشته همه درد پری رو دارم ولی خبری از پری نیست.تنها تفاوت دردام اینه که هفته قبل کمردرد داشتم که تا حالا نداشتم. ممکنه باردارم باشم؟؟
2738
سبزینه جوون امیدوارم که مامان شده باشی .بی بی بذار خبرشو به ما بده من خودم الان 2روز از پری گذشته وباردار هستم وهمش حس میکنم میخوام پری بشم. تازه ترشح هم دارم با درد پاهام که خیلی شبیه پری وآنفولانزا هست.
2706