2703
2553
سلام.من تو هفته سی و سومم.تو جواب آزمایش خونم W.B.C را بیشتر از حد نرمال نشون میده.نمیدونم معنیش چیه.چند روز دیگه نوبت دکتر دارم.از نگرانی دارم میمیرم.تازه یه مورد دیگه هم هست.نوشته ferritin من از حد نرمال کمتره.این یکی دیگه چه کوفتیه؟
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم نشونه عفونت برای کسایی هست که حامله نیستن ولی برای شما که حامله ای کاملا طبیعیه ....ferritin هم ذخیره آهن بدنه یعنی ممکنه که کم خونی نداشته باشی ولی ذخیره آهن خونت کم شده که با یه قرص آهن ساده بر طرف میشه نگران نباش
۱۰ درصد تخفیف برای دوستای نینی سایتی 
حدود 1 ماهی هست که دکترم قرص آهنمو عوض کرده و قرص قوی تری بهم داده.از نظر غذایی هم مشکل خاصی ندارم.نمیدونم چرا اینجوری شد
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.
2714
تازه نشونه هایی از عفونت هم نمیبینم.ولی همیشه یه ترشح سفید رنگ که نه بو داره نه سوزش ازم خارج میشه.یعنی این میتونه همون عفونته باشه؟

nasy جون نگرانیم از بابت مشکلاتیه که ممکنه برای نینیم پیش بیارست.
نگران نباش . عفونت های زیادی مرتب ایجاد میشن و بعد از مدتی از بین میرن و ما اصلا خبردار نمیشیم . حتی یه سرماخوردگی ساده هم میتونه تعداد گلبول های سفید رو بالا ببره در حالی که ما اصلا احساس سرماخوردگی نداشته باشیم .
در مورد آهن هم ، شاید درست مصرف نمی کنی . مثلا ممکنه منابع آهن مثل گوشت قرمز و یا قرص آهن رو همزمان یا با فاصله کمی از منابع کلسیم یا مکمل کلسیم مصرف می کنی که مانع جذب آهن میشه . به غیر از این می تونی همزمان با آهن ( قرص یا منابع آهن ) ویتامین C ( قرص یا منابع ویتامین C ) رو مصرف کنی تا به جذب بهتر آهن کمک کنه .
نمیدونستم نباید قرص آهن و کلسیم رو با هم استفاده کرد.من هر دوتاشو شب قبل از خواب استفاده منیکنم
سلام تعدا طبیعی WBC در خون بین 4000 تا 10000 تا است و اگر کمی بیشتر از این باشد یعنی تا حدود 11000 تا مسئله مهمی نیست ولی بیشتر از آن جای بررسی بیشتر دارد که نیاز به آزمایشات تکمیلی و معاینه است البته سایر پارامترهایی که در آزمایش CBC شما در کنار WBC گزارش شده مهم است فری تین هم ذخیره آهن در بدن را نشان می دهد که با توجه به بارداریتان حتما باید در محدوده طبیعی قرار بگیرد باید بعد از تعویض قرص آهنتان بعد از دو هفته مجددا فری تین را کنترل نمایید شاد و سالم باشین
2706