2410
2553
سلام به همه دوستان عزیزم
این تاپیک جهت بحث و تبادل نظر بین کاربران تاپیک (مریم حیدری-فوق لیسانس مامائی)ایجاد شده
دلیل راه اندازی تاپیک جلوگیری از طرح بحث های عادی و مانع از سنگین شدن تاپیکه

ممنون میشم همکاری کنید

جهت طرح سوالات پزشکی به این تاپیک مراجعه کنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=581294&PageNumber=1
سلام یه سوال بپرسم میتونین کمکم کنین؟
معجزه اتفاق می افتد...خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم ...با تخمک خودم بچه خودم الهی شکرررر...خدایا لذت مادر شدن رو از هیچ زنی نگیر... "بسم الله الرحمن الرحیم ماشاالله لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم"
سلام توروخدا کمکم کنید من وارد هفته9 شدم بعضی وقتا ترشحاتی دارم که انگار نارنجی تیذست خیلی میترسم دکترمم 3 روز در هفته هستش؟میشه راهنماییم کنید؟
عزیز دل مامان.فرشته و بابا جمشید گل پسرم آقا مهدی یار خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مراحل انجام سونو و از دوران بارداری ...

ازمایش سونو و غربالگری سه ماه اول ...
بین هفته یازده تا سیزده هفته و شش رو زمان انجام سونو بوده بعد سونو همون روز همراه جواب سونو باید ازمایش غرلبالگری انجام بشه ازمایشگاه جواب سونو رو میخاد پس اول سونو بدید بعد ازمایش

ازمایش غربالگری دوم بین شونزده تا هیجده هفته باید انجام بشه و سونو انومالی بین هیجده تا بیست هفته ....

مرحله سوم رو بعدا میزارم هروقت خودم رفتم ...
2720

92 - 11:29 ق.ظ
متن پیغام برای فرزند پسر
برای باید سطح سدیم و پتاسیم خونتان را بالا ببر
از غذاهایی که دارای نمک بالا هستند استفاده کن .
در روزهای تخمک گذاری از مواد شیرین مثل قند - شربت - اب نبات - عسل - کشمش - نان سفید - نوشابه های دارای شکر - سیب زمینی پخته استفاده کن تا سطح قند خونت بالا برهبه جز شکلات و کاکائو
از خرما - زعفران - حلوا - هل - برنج - گوشت - نان و غلات - سبوس - سیب زمینی - مایونز - ادویه - شیرینی فاقد شیر - شربت ها - میوه ها و سبزیجات مثل توت فرنگی - پرتقال - سیب - موز - زردالو - اناناس - هلو - گلابی - گوجه سبز - الو - گیلاس - تمشک - خربزه - خیار - انجیر - اب میوه ها - کنگر - گوجه فرنگی - زیتون - قارچ - ذرت - نخودسبز - تره شاهی - کلوچه - نقل - خیارشور - چیپس - جگر - مرغ - ارد نخودچی - پسته شور - نوشابه - پیاز -فلفل سیاه نکوبیده - حبوبات به جز عدس میتوان استفاده کن...

48 ساعت قبل از تخمک گذاری و 48 ساعت بعد از تخمک گذاری محیط رحم اسیدیه( جنین دختر)
و 36 ساعت حوالی تخمک گذاری محیط رحم قلیاییه(جنین پسر)
موقع هر اقدام رحم واژن رو با محلول آب وجوش شیرین بشور

برای مقاربت هم:
اصلا به مرحله ارگاسم باید برسی
اگر ارضا هم باشی خیلی خوبه
موقع نزدیکی هم یه بالشت زیر باسنت قرار بده
واسه نزدیکی هم آلت تناسلی مرد به طور کامل وارد بشه

مورد استفادهبرای ر‍یم پسر : کاسنی هر شب یک لیوان - موز زیاد هر ورز- کشمش زیاد هر روز- زنجبیل و زیره در غذا بریزین- چای کمتر - خیار شور- پفک - هر چیزی که شوره باید پتاسیم و منیزیم خونتان بالا بره- انبه و آناناس یک روز در میان- شکر کمتر- گردو وخرما زیاد- بادام کمتر - پسته زیاد- سینه مرغ بیشتر- گوشت های کبابی بیشتر- قارچ

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

taranehh
1392/12/29 10:42 ق.ظ

حالا تجربه خودم که اضافه کردم بهش از سه ماه تا حداقل دوماه قبل اقدام روزی سه تا دونه فلفل سیاه ناشتا مصرف بشه ...تو پریودی اصلا سردی مصرف نشه ..از دوماه قبل مصرف لبنیات و سردی ممنوع ....مصرف گرمی تو پریودی زیاد شه ....
موقع اقدام هم یکساعت قبل شستشوی واژینال با جوش شیرین ...یک چارم ق چ خوری توی یه لیوان اب جوشیده خونک شده هل شود و با سرنگ دوبار داخل واژن تزریق شود ....نیمساعت قبل اقدام هم به شوشو چایی زعفرون غلیظ بده بخوره ...قبل اقدام هم حتما همسرت خودش رو با اب سرد بشوره ..واسه تحرک اسپرمهاااا ...

راستی ماه اخر یعنی ماه اقدامت از روز اول پریودی چایی زعفرون و دارچین فقط بخورید با شوشو ...عسل هم مصرف کنید عالیه ....

من و مامان

taranehh
1392/12/29 10:43 ق.ظ

واسه اندازه فولی هات زمان پری حتما پیاده روی کنید نیم ساعت در روز اگه غروب پیاده روی کنید بهتره غذاهای نفاخ نخورید روزی یک لیوان چای دارچین نبات و یا چای زعفران نبات بخورید این برای تخمکگ و اندازه فولی و پاکیزه شدن رحم عالیه

taranehh
1392/12/29 10:44 ق.ظ

مراحل ساخت اسپرم تا رسیدن به تخمک

زمان ساخته شدن اسپرم در بدن مرد:74-72 روز
زمان بدست آوردن قابلیت باروری دریک اسپرم پس از ساخته شدن در بدن مرد:5/2-5/1 روز
زمان ذخیره سازی اسپرم در بدن مرد با حفظ قابلیت باروری :7-5 روز
زمان زنده ماندن اسپرم در بیرون از بدن (قبلا بحث شده بسته به شرایط):12-1 ساعت
حداکثر زمان زنده ماندن اسپرم درواژن زن: 2 ساعت
زمان رسیدن اولین اسپرم به رحم بعد از نزدیکی: 90 ثانیه
زمان رسیدن اولین اسپرم به لوله های زن(لوله فالوپ) بعد از نزدیکی : 5 دقیقه
حداکثر زمانی که ممکن است اسپرم در لوله ها دیده شود؛ پس از یک نزدیکی :80ساعت
زمان زنده ماندن اسپرم در بدن زن : 72 ساعت
و همچنین مطالب زیر که برای دانستن بد نیست
زمان زنده ماندن تخمک :48-36ساعت
بهترین زمان نزدیکی برای بارداری : 3 تا 4 روز قبل و یا 2 روز بعد از تخمک گذاری
حداکثر زمانی که پس از تخمک گذاری احتمال بارداری وجود دارد: 6 روز قبل و 3 روز بعد از تخمک گذاری
هروز اجتناب از نزدیکی 4/0 سی سی به حجم مایع منی و 10 تا 15 میلیون به تعداد اسپرمها اضافه میکند
رابطه تعداد اسپرم با بارداری :
اگر تعداد اسپرم زیر 5 میلیون در هر یک سی سی مایع منی باشد این احتمال 37 در صد خواهدبود
اگر تعداد بین 60 تا 100 میلیون در هر یک سی سی مایع منی باشد این احتمال 78 در صد خواهد بود

با توجه به اینکه تخمک بعد از آزاد شدن تنها 36 تا 48 ساعت زنده می ماند شاید دانستن این مطلب که زمان تخمک گذاری در چه ساعاتی از شبانه روز انجام می شود مفید باشد.( بویژه برای زنانی که قصد بارداری دارند)
این موضوع در فصلهای مختلف سال با یکدیگر تفاوت دارد بطوریکه :
-در بهار و تابستان بین ساعات 12 شب تا 8 تخمک گذاری انجام می شود(در 75 ٪ موارد)
- در پاییز و زمستان بین 4 تا 7 بعد از ظهر این امر انجام می گیرد( در 90 ٪ موارد

taranehh
1392/12/29 10:45 ق.ظ

های گیاهی موثر در تولد نوزاد پسر
نسخه ۱ - توت فرنگی : توت فرنگی میوه ای است که ترشی خون را از بین برده و خون و محیط داخلی رحم را قلیایی می کند . به همین دلیل چنانچه زنی چند ساعت قبل از آمیزش مقداری از این میوه را بخورد دهانه رحم او قلیایی شده و کروموزوم های ماده را ازبین می برد و محیط رحم را برای پرورش نطفه پسر آماده می سازد.
نسخه ۲ - انگور : انگور نقش زیادی در قلیایی کردن ترشحات رحم داردو به میزان زیادی کروموزوم های ماده را از بین میبرد و در نتیجه کروموزوم های نر مجالی بیشتر برای رشد و نمو پیدا می کنند به همین جهت مصرف آن برای افرادی که خواهان نوزاد پسر هستند توصیه می شود.

نسخه ۳ - کاسنی : به نقل از کتاب طب الصادق علیه السلام و بنا به فرموده امام ششم علیه السلام والدینی که کاسنی زیاد مصرف می کنند پسر بیش از دختر دارند. بررسی آزمایشگاهی در طب جدید نیز این گفته را ثابت می کندکه نقش کبد در ساختن کروموزوم های نر و تاحدودی ماده نطفه زیاد است و چون کاسنی در نوسازی سلولهای کبدی و تقویت کبد نقش برجسته ای داردنمی توان نقش آنرا در تولد نوزاد پسر نادیده گرفت.

نسخه ۴ - دنبلان گوسفند : چنانچه مردی چند ساعت قبل از آمیزش از دنبلان سرخ شده در روغن زیتون و یا به شکل کباب شده استفاده کند به جهت تقویت منی و نقش زیاد آن در تولید اسپرم و در نتیجه افزایش کروموزوم نر نسبت به کروموزوم ماده نطفه پسر خواهد بود (خوردن دنبلان گوسفند از نظر شرعی حرام است)

نسخه ۵ - فلفل سیاه : چنانچه زنی در ماه اول حاملگی خود روزی دو عدد فلفل سیاه نساییده میل نماید و در ضمن قبل از بارداری هم از غذا هایی که حاوی هورمون مردانه بوده و در تقویت شهوت شهوت و میل جنسی مردان موثر است استفاده کنند به طور قطع نطفه او پسر خواهد شد.

نسخه ۶ - زعفران : استفاده مردان از چای زعفران به تنهایی یا همراه با کمی نبات چند ساعت قبل از نزدیکی به دلیل تاثیر فوق العاده آن در افزایش تولید اسپرم و زیاد شدن نسبت کروموزوم نر به کروموزوم ماده موجب پسر شدن نطفه خواهد شد.

نسخه ۷ - میگو : خوردن میگوی کباب شده توسط مرد چند ساعت قبل از آمیزش به دلیل وجود فسفر فراوان و کالری زیاد آن در تقویت نیروی جنسی و تولید اسپرم موثر بوده نطفه و نوزاد بعدی را پسر خواهد نمود.

نسخه ۸ - سایر گیاهان و داروهای مقوی میل جنسی : موز - خرما - مغز - جنسینگ - زنجبیل و ... از جمله گیاهانی هستند که مصرف آنها توسط مردان علاوه بر رفع نیروی جنسی و افزایش میل به جماع - چند ساعت قبل از نزدیکی - تولید اسپرم را افزایش داده و در پسر دار شدهنطفه موثر است.

نسخه ۹ - صد گرم تخم هویج را شسته و پس از خشک نمودن آنرا به سه قسمت مساوی تقسیم کنید یک قسمت آنرا در ۵۰۰ میلی لیتر آب جوش دم کردهو به مدت ۲۰ دقیقه در اولین قاعدگی قبل از صرف صبحانه میل کنید بعد از خوردن صبحانه در ساعت ۱۱ صبح ۲ عدد خرمای سیاه میل کنید. دومین و سومین روز قاعدگی را مثل اولین روز قاعدگی عمل کنید. ولی تا اخر هفته قاعدگی همه روز ساعت ۱۰ صبح دو عدد خرما ی سیاه میل کنید. پس از تمام شدن قاعدگی هر روز یک عدد خرما میل کنید.هر ساعتی که باشدتا دومین ماه که قاعدگی شما شروع شود. این بار نوشیدن دم کرده تخم هویج لازم نیست ولی باید در طول یک هفته قاعدگی ۱ یا ۵/۱ کیلو خرما میل کنید. وقتی دومین با قاعدگی شما تمام شد .مثل ماه گذشته هر روز صیح یک عدد خرما میل نمایید تا آخر ماه که سومین قاعدگی شروع می شود این هفته قاعدگی را هم مثل قبل اگر می توانید یک یا یک و نیم کیلو خرما در طول هفته قاعدگی میل کنید . وقتی هفته قاعدگی تمام شد دیگر جلوگیری نکنید تا باردار شوید و نوزاد شما پسر خواهد شد.

taranehh
1392/12/29 10:47 ق.ظ

واسه تقویت تخمدان و تخمک
......
جوانه ی گندم ( هروز یک قاشق غذا وری +شیر گرم محلی) در صبحانه
زنان (عرق یونجه+خارخاسک+رازیانه)
داخل چای حتما دارچین +زنجفیل اضافه کن
با غذا حتما سبزی نعناع و تره مصرف شود .
روزانه یک هویج
حتما به عنوان یک میان وعده (نخود+لوبیا+باقالی) پخته شود
سبزی کرفس
کنجد +عسل+شیره ی انگور به عنوان صبحانه
خردل حتما در خورشتها اضافه شود .
مصرف گلاب باید به کمترین مقدار برسه
خوردن دو لیوان خاکشیر در روز
هنگام طبخ غذا حتما از فلفل استفاده کن
20-دو مشت انجیر را به مدت سه الی چهار شبانه روز در آب بخیسانید ، تا
آب قوت انجیر را بگیرد . آب آن را صاف کرده با عسل و دارچین و زنجفیل قوام آورید .
تا به صورت شربت در آید . از این شربت در طول روز مصرف کنید .
دو مشت انجیر رو 4 شب بزار توی آب خیس بخوره تا آب انجیر قوت بگیره بعد آب رو صاف کن و با عسل و دارچین و زنجفیل بپز تا قوام بیاد و به صورت شربت در بیاد از این شربت در طول روز بخور
عالیه عالی
فندوق ، پسته، بادام حتما به عنوان تنقلات
چای با خرما
همون پست اول ادرس گزاشته مریم جون مواد لازم خرما ترجیحا رطب هسته گرفته شده یک بشقاب خوروش خوری سرپر زنجبیل .... دارچین .... فلفل سیاه.... زردچوبه .... زیره سیاه ......میخک ....خسرودارو......سه مورد اول هر کدام 2 قاشق غذا خوری سر پر .....زردچوبه و زیره نصف قاشق غذاخوری و میخک و خسرو دارو کمیییییی و قرص کمر نر و ماده از هرکدام یک عدد یا ترجیحا پودرش رو از عطاری ها بگیرین و آرد گندم 4 یا 5 قاشق غذا خوری خانم های اگه یه سری رو پیدا نکردین مهم نیست اما یادتون باشه ریختن 5 مورد اول ضروریه همش تو ی عطاری ها پیدا میشه آپلود عکس آپلود عکس طرز تهیه : ابتدا ارد رو توی ماهیتابه می ریزیم و روی حرارت متوسط رو به کم ان را تفت می دهیم به قول ما بو می دیم یعنی بوی خامی ارد گرفته بشه و رنگش به نخودی رنگ برسه و سپس اون قدر بهش روغن اضافه می کنیم تا از ماست رقیق تر بشه بعد بهش تمامی اون موارد ی که بالا گفتم از عطاری بگیرین اضافه می کنین البته باید اگه مثلا یکی از اون ها پودر نیست حتما اسیابش کنین و بعد اضافه کنین و فقط یه تفت خیلی کوچولو می دین و زود زیرش رو خاموش می کنین توجه کنین که حیفه بیش از حد حرارت ببینه و اثرشون کم بشه بعد بهش خرما رو اضافه می کنیم و هم می زنیم تا کاملا مواد با هم مخلوط بشه و بعد نوش جان کنین طرز استفاده : ار روز اول پری تا نهایتا 20 پری بیشتر صبح ها قبل از صبحونه روزی دو تا سه قاشق غذا خوری سوالاتی که زیاد پرسیده شده : به شوشو می تونیم بدیم ؟ بله برای هر دو خیلی خوب و مقویه برای تقویت شوشو چی از همه بهتره ؟ گرده ی نخل نر از عطاری بگیرین بهتره اما اینم خیلییییییییییی مقویه چرا نباید بعد از 20 پری خورد؟ چون خیلی طبیعت این حلوا گرمه این حلوا چه اثراتی داره ؟ خیلی باعث می شه احساس گرما تو بدنتون کنین و این احساس طبیعیه
2714
مریم جون بنظر من همه ی حرفا یه تاپیک باشه بهتره,اینطوری جدا واسه خودت هم سخته,چون بعضیا اینجا سوال میپرسن
بنظرم بعد جواب سری جدید سوالها تاپیک رو ببندین و دوباره ایجاد کنین
بازم هرطور صلاح میدونین
ترگل جون این تاپیک بخاطر سوالات نیست حرفای روزمره بچه ها هم با من هم خودشون رو اینجا مینویسیم مثل علایم بارداری و استفاده کیت و .....هر سوالی که من جوابش رو ندونم میگم اونجا اعلام کنن ...اینطوری بهتره تاپیک سبکتره ...
نی نی من

1392/9/8 12:49 ب.ظ

سلام توروخدا کمکم کنید من وارد هفته9 شدم بعضی وقتا ترشحاتی دارم که انگار نارنجی تیذست خیلی میترسم دکترمم 3 روز در هفته هستش؟میشه راهنماییم کنید؟

سلام عزیزم
موردی نداره خانمی
استراحت رو بیشتر کن
فعالیت سنگین رو کم کن
2706