2733
2739
عنوان

مامانایی که نی نی شون کچله

1563 بازدید | 17 پست
من ده روزگی موهای پسرمو زدم الان سه ماههشه هنوز در نیومدن فقط ته سرش مو داره چیکار کنم؟
آدمها تو را نمی فهمند;
تنها ترجمه ات می کنند، آن هم به زبان خودشان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینا که خوبه من دخترم 11 ماهشه هنوز یه ذره مو داره موهاشو نزدم دلم نمیاد و نمیزنم.بالاخره که چی در میاره دیگ
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
موهای بچه به اون کوچیکی رو چرا زدی؟
در میاد موهاش.نمیخواد بزنی یا استرس داشته باشی.پسر منم وقتی دنیا اومد وسط سرش خالی بود و فقط دورش مو داشت.موها خودشون میریزن و در میان.الانم هزار ماشاالله موهای پرپشت سیاهی هم داره.اصلا هم نزدم.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
موهای بچه ها اوایلش که خودش یه سری میریزه. فایده نداره که. بزنی و نزنی تا چند وقت دیگه میریزه. دیگه نزنی زشت میشه و موهاش خشن میشه.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
امان از دست شما
خواهر زاده من (پسر) کچل بود چه جور! خواهرم اینقدر غصه می خورد یه بار از جموم در اومدن دیدیم یه ذره مویی که در آورده بود رو با تیغ زده براش!
الان کلاس دومه، ماشالله یه موهایی داره بیا ببین ... لخت و خوشگل و زیاد!
نکنین این کارار رو با بچه ها گناه دارن
به خدا توکل کن ... کفایت می کند
Lilypie Pregnancy tickers
وای دقیقا عین پسر من ...یک ماهگی زدیم دیگه در نیومد.اگه کاری کردی یا راه حلی پیدا کردی تو رو خدا به منم بگو...مردم از بس هر کی رسید گفت اااا چرا کچله
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2706