2737
2734
سلام
من این ماه خیلی امیدوار بودم که نی نی بیاد تو دلم امروز 3 روز از پری گذشته صبح بی بی چک زدم منفی بود
از 22 پری تا الان برای اولین بار ترشح سفید سفید دارم مثل رنگ شیر تا حالا نداشتم یعنی ممکنه باردار باشم
کی برم از بدم مشخص میشه؟
اخه من هیچ علایمی ندارم یعنی میشه مامان شم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خواهره منم وقتی‌ باردار شد با بیبی چک منفی‌ بود ولی‌ با از خون مثبت انشاالله نی‌نی داری خانومی از خون بعده گلم
شب سیه گذر کند،غم از وطن سفر کند،دوباره میخندیم،دوباره میخندیم....
2731
سلام نیلوفر آبی من امروز بیبی چک مدی اسمارت خریدم روش نوشته 7 روز بعد از نزدیکی تشخیص میده من فردا صبح قراره استفاده کنم برام دعا کن من5روز تا پریم مونده تورو خدا دعاکنید مامان شده باشم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2738
مامان سما سلام
عزیزم توی کتابها نوشته بعد از 12 روز بعد لقاح تازه bhcg شروع میکنه به افزایش. آخه دختر خوب کی گفته بری آزمایش بدی و استرس به خودت بدی؟! بابا بی خیال.
تازه ممکنه تاریخ تخمک گذازیت دیرتر از مواقع دیگه بوده باشه و بعد از تاریخ پریودت هم هنوز مثبت نباشه.
صبر کن 1 هفته از پریودت بگذره بعد میتونی به جواب بی بی چک و آزمایش مطمئن بشی
سلام شیمای عزیز

میدونم هنوز زوده ولی آخه من شاغلم باید تا فردا خبر بدم که ماموریت ماه آینده رو میرم یا نه (از مشهد به تهران)میترسم اگه حامله باشمو بگم که میرم خطرناک باشه از این جهته که میخوام زوودتر بدونم که باردار هستم یا نه خیلی نگرانم حالا به نظرت اگه باردار باشم اون موقع برم ماموریت خطر داره یا نه دیگه فردا میخوام بگم که میرم هرچی خدا بخواد برام دعا کنید
سلام مامان سما
توکل به خدا نگران نباش. ماموریت را قبول کن. بعد اگه دیدی خیلی بد حالی انصراف بده و جایگزین برای خودت بگذار. اینکه نگرانی نداره. از نظر خطر هم خیالت راحت هیچ خطری نداره معمولا برای ماههای اخر توصیه میشه مسافرت نکنن.
2706